Kiek kainuoja mano miškas?

Jeigu turite mišką, kuris Jums nėra reikalingas – tokiu atveju siūlome jį kuo greičiau parduoti ir uždirbti maksimaliai tiek, kiek pavyksta. Parduodu mišką – taip sako daugelis skelbimų. Jeigu norite būti vienas tų, kuris parduoda nereikalingą turtą – tokiu atveju turite skirti dėmesį smulkmenoms ir atsakingai suderintus rinkoje pateiktas smulkmenas pasiūlyti tokią kainą, kuri labiausiai tinka.

Tiksliau, priimti tokią kainą, kuri racionaliai atitinka poreikius. O kiek kainuoja miškas, kuris yra Jūsų nuosavybė?

Parduodu miškąPirmiausia, žinoma, miško plotas. Kuo daugiau – tuo ir uždirbti iš jo bus galima daugiau. Tačiau taip pat lygiagrečiai reikia vertinti ir miško kokybę, kuri kinta priklausomai nuo medžių, kurie auga. Nuo ąžuolų iki beržų, nuo mišraus miško iki spygliuočių. Kiekvienas gali rasti tą variantą, kurio ieško, o priklausomai nuo medienos rūšies – taip pat galite uždirbti daugiau arba mažiau.

Žinoma, svarbus ir miško amžius. Kai kurie galvoja, kad kuo brandesni – tuo geriau. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Miškas gali būti ne tik per jaunas, tačiau taip pat ir per brandus. Juk supirkėjams reikia, kad jis galėtų būti kuo greičiau racionaliai naudojamas ir tuo pačiu tuo daugiau pavyktų iš jo uždirbti. Tokiu atveju dažniausiai ieškoma konkretaus amžiaus miško, kurio medžiai jau galėtų būti naudojami gamybos darbams.

Judame toliau ir taip pat vertiname miško lokaciją. Nors miškai regioniniuose parkuose dažniausiai džiugina gamta, tačiau jie nėra pelningi. Kodėl? Kadangi juose dažniausiai veiklos vykdymas yra labai sudėtingas ir dažniausiai apkraunamos įstatymais, kurie riboja kirtimus. Natūralu, kad verslininkas paprasčiausiai neapsimoka pirkti tokių miškų.

Judame toliau ir taip pat vertiname miško pardavimą su žeme arba be jos. Nors dažniausiai parduodamas su žeme, tačiau taip pat reikia nepamiršti galimybės, kad galima parduoti ir išsikirtimui. Tokiu atveju galėsite uždirbti mažiau, tačiau tuo pačiu išsaugoma žemė, o daugeliui žmonių to norisi.

Svarbiausia, kad norinčių pirkti tikrai daug. Štai todėl siūlome neskubėti, o atidžiai įvertinti galimybes, kol rasite variantą atitinkantį Jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *