Manikiūras namuose: patarimai, idėjos ir priemonės

Norite turėti nuostabiais nagus, tačiau apsilankymai pas specialistus Jums ne tik per brangūs, tačiau ir reikalaujantys nemažai laiko? Tokiu atveju svarbiausia yra įsigyti tinkamas priemones, kurios gali padėti susitvarkyti nagus namuose. Greta priemonių taip pat reikalingos žinios, kurios dažniausiai įgaunamos kursų metu arba internete skaitant forumus.

Šiuo metu bene daugiausia dėmesio sulaukia gelinis lakavimas, tad būtent jo niuansus ir aptarsime šiame straipsnyje.

Tinkamų priemonių pasirinkimas

Pirmiausia, žinoma, reikalingos geros kokybės priemonės, kurios padės Jums pasiekti norimą rezultatą. Kadangi šiuo metu jų yra labai daug – pateiksime trumpą gidą apačioje, kuris gali padėti susigaudyti kas ir kaip bei tuo pačiu įsigyti tik tokias priemones, kurios tikrai geriausios. Žinoma, perkant internetu dažniausiai galima tartis su specialistais, kurie atsako į rūpimus klausimus, tad tokia pagalba – labai reikalinga ir dažniausiai greitina komplektavimą.

Lakavimas1. Lakai gali būti paprasti arba tokie, kurie yra skirti geliniam lakavimui. Taigi, renkantis reikia nepamiršti, kad jų pasiūla yra gana plati ir atitinkamai įsigyti tokius, kurie tinkami Jūsų nagui ir tuo pačiu padės pasiekti norimą efektą. Žinoma, šiuo metu daugiausia dėmesio sulaukia geliniai lakai, kadangi galima lakuoti nagus vos kartą kas kelias savaites. Rezultatas bus puikus, ilgalaikis ir tuo pačiu dėl plačios spalvų pasiūlos kiekviena gali rasti tai, kas jai yra gražiausia.

2. Lako pagrindai yra dar vienas svarbus komponentas, kuris gelinio lakavimo metu yra būtinas. Tiesa, galima rasti pagrindus, kurie yra naudojami ne tik gelinio lakavimo metu, tačiau ir paprasčiausiai dengiant nagus su paprastu nagų laku. Tiesiog jie sulygina nago plokštelę, tad ji ne tik kur kas gražiau atrodo, tačiau ir lakas pasidengia tolygiau.

3. Lako apsaugai galima rasti labai daug priemonių. Svarbiausia yra plačiau domėtis prekiniais vardais. Dažniausiai internete galima rasti kitų žmonių komentarus. Tokiu atveju galėsite kur kas paprasčiau susidaryti nuomonę apie gaminį, kuris Jus domina.

4. Geliniam nagų lakavimui skirtos priemonės yra labai įvairios. Sunku atsakyti, kurios geriausios. Labai dažnai tenka išbandyti nemažai variantų, kol galiausiai randamas labiausiai tinkamas. Galiausiai, juk kinta ne tik žmogaus poreikiai, tačiau taip pat ir nagai prie kurių turi būti derinamos priemonės.

5. UV, LED, hibridinės lempos stingdo laką, tad būtent jų pasirinkimui reikia skirti bene daugiausia dėmesio.

6. Frezos, elektrinės nagų dildės yra svarbi gelinio lakavimo dalis. Tačiau, žinoma, puikiai pasitarnauja ir tokiu atveju, kai norite paprasčiausiai turėti gražius nagus, tačiau gelinis lakavimas Jūsų nedomina. Juk bet kuriuo atveju svarbiausia yra tvarkingumas, o tik tada estetika, kuri dažniausiai pasireiškia per dekorą.

7. Valikliai, skiedikliai, džiovikliai ir korektoriai yra įvairios smulkmenos. Tikrai ne visada pavyksta rasti tai, ko reikia. Tenka skirti laiko. Tačiau kadangi dažniausiai priemonės perkamos ilgam laikui – galiausiai pavyks Jums tinkamai susikomplektuoti priemonių sąrašą, kurios garantuoja ir gražius nagus, kuriuos lakuosite pati. Priemonių daug, tačiau ar visko Jums reikia?

8. Dildės padeda nudailinti nagus ir tuo pačiu turėti tokią formą, kokia Jums labiausiai patinka. Žinoma, gali tekti skirti laiko mokymuisi, kad pavyktų suprasti kas ir kaip. Tačiau verta, nes galiausiai Jūsų nagai atrodys puikiai. Taip, kaip verta kiekviena. Ir kiekvienas, žinoma, kadangi gražūs nagai turi būti ir kiekvieno vyro.

9. Nagų ir odelių gydymui reikalingos priemonės leis Jums visada džiaugtis puikiais nagais. Dažniausiai priežiūra reikalauja sistemingumo, kadangi po vieno karto rezultatas nebus toks, kokio daugelis tikisi.

10. Pagalbinės priemonės manikiūrui ir pedikiūrui vis auga. Peržiūrėkite katalogus ir raskite tai, kas Jums labiausiai tinka. Taip pat siūlome peržiūrėti galimybes internetu, kadangi tai leis sutaupyti laiko ir paprasčiau atrasti tai, kas patenkina poreikius.

11. Priemonės ir įrankiai labai įvairūs, tad reikia skirti laiko renkantis juos ir tuo pačiu detaliau skaityti apie kiekvieną prekinį vardą. Juk kokybė yra svarbiausia, tiesa?

12. Nagų dailė ir papuošalai eis Jums kiekvieną dieną džiaugtis nuostabiais nagais, kurie puošia. Gera, kai jie taip puikiai atrodo. Ir dėl to nereikia laukti švenčių. Kiekviena diena yra ypatinga ir kiekviena verta gerų emocijų, kurios gali būti gaunamos pažvelgus į savo nagus.

13. Priauginami nagai dažniausiai nereikalingi, kadangi tinkamai rūpinasi savo nagais jie visada atrodys puikiai. Tačiau jeigu taupote laiką – tai gali būti puiki laikina galimybė, kai reikalingas ilgesnis nagas.

Kad ir ko Jums reikia, svarbiausia, kad visada būtų naudojami tik geriausi prekiniai vardai, kurie siejami su kokybe, su patikimumu, kuris atsiperka. Net ir tokiu atveju, jeigu jie kainuoja daugiau. Juk dažniausiai geliniam lakavimui perkamos priemonės tarnaus bent kelerius metus, tad mokėti daugiau vardan geresnės kokybės – verta.

Keli prekiniai vardai, kurie dažniausiai pranoksta lūkesčius yra:

· ALEA

· ALFAPARF MILANO

· ALGEMARIN

· American Crew

· APRAISE

· ARTDECO

· Azalea

· Balmain

· Batiste

· Beautyforsale

· Biemme

· BIKOR EGYPTISCHE ERDE

· Bobby

· Bourjois

· Caflon

· Carmex

· Ir kiti.

Kuo daugiau apie juos žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad galiausiai atrasite kokybę, kuri papuoš Jūsų nagus. Ir tai bus galima padaryti pigiau, tad verta, tiesa?

Dekoras ir žinios

Žinoma, vien priemonių nepakanka, kad rezultatas būtų tobulas. Reikia ir mokėti jomis naudotis. Kadangi šiuo metu internete galima rasti labai daug info – siūlome jomis naudotis. Taip pat galima rasti daug kursų, kurie leidžia naudotis video medžiaga nemokamai ir tuo pačiu einant kito žmogaus žingsneliais turėti tokius nagus, kurie atrodo gražiausiai.

Tiesa, reikia suprasti, kad manikiūras nėra toks paprastas darbas kaip kad gali atrodyti. Išties reikia laiko kad rezultatas patenkintų Jūsų poreikius. Taip pat reikia ir praktikos, kuri kartais skatina susidurti su ne tokiu geru rezultatu. Tai reiškia, kad tikrai ne iš pirmo karto nagai atrodo gražiai ir lakavimas garantuoja ilgalaikį rezultatą. Visiškai natūralu, kad reikia laiko. Kai kurie net mokosi lakuodami nagus kitiems. Tai yra natūralu. Tačiau dažniausiai nuostabiausia yra tai, kad praktika leidžia galiausiai džiaugtis rezultatu, kuris atitinka Jūsų poreikius, galiausiai tokiu, kuris leis Jums susikurti manikiūru džiaugtis ilga laiką. Džiugu ir tai, kad kai kuriems lakavimas tampa tokia malonia pramoga, kad galiausiai darant vis dažniau ir dažniau pradedama imti pinigus, tad priemonės greitai atsiperka.

Kiekvienas renkasi tai, kas jam arba jai patinka. Svarbiausia, kad priemones galima rasti internetu. Tai padeda ne tik sutaupyti labai daug laiko, tačiau taip pat ir kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, kurios garantuoja mažesnes kainas, tačiau lygiai tokią pat gerą kokybę. Tokią, kuri skirta ne tik lakavimui sau, tačiau taip pat ir kitam žmogui kaip puiki uždarbio galimybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *