Patikimas kompresorius pramonės sektoriui – ar žinote, ką rinktis?

Kokybiški oro kompresoriai prisitaiko prie individualių pirkėjų poreikių. Iš tiesų, patikimas kompresorius gali atlikti pačias įvairiausias suspausto oro užduotis. Vis dėlto, kad naujai nupirkta įranga atitiktų jūsų reikalavimus ir užtikrintų produktyvų darbą, reikia iš anksto pagalvoti, kokius techninius reikalavimus kompresoriui keliate. Kitaip sakant, įranga, skirta paprastoms namų ūkio užduotims, gerokai skirsis nuo pramonės sektoriui skirto kompresoriaus. Pastaruoju atveju rekomenduojama rinktis sraigtinius kompresorius, kurie gali dirbti intensyviomis sąlygomis ir mažomis sąnaudomis.

Kuo ypatingi sraigtiniai kompresoriai?

KompresoriaiJei nusprendėte ieškoti kompresoriaus pramonės sektoriui ir galvojate įsigyti sraigtinį kompresorių, turite nepamiršti, kad ši technika taip pat gali skirtis įvairiais rodikliais, pvz.: galia, našumu, suvartojamos energijos kiekiu ir pan. Esminis bruožas, jungiantis visus sraigtinius kompresorius į vieną visumą, yra jų darbo principas ir galimybė prisitaikyti prie intensyvių darbo sąlygų. Tai ilgaamžė, moderni ir patogi įranga, teikianti švarų ir kokybišką suspaustą orą. Sraigtiniai kompresoriai paprastai rekomenduojami gamybinėms įmonėms, autoservisams, statybų bendrovėms. Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, rinkitės žinomo gamintojo prietaisus, kurie nereikalaus sudėtingo aptarnavimo ir garantuos ilgaamžę eksploataciją.

Sraigtiniai kompresoriai vertinami ne tik dėl patogaus, tikslaus ir našaus darbo, bet ir dėl galimybės dirbti nepertraukiamai, 24 valandas per parą, tylaus darbo ir patogaus naudojimo. Nors pradinė sraigtinių kompresorių kaina nėra žema, jų elektros sąnaudos yra gerokai mažesnės, jei lygintume juos su paprastesniais stūmokliniais kompresoriais. Tai reiškia, kad ilgalaikėje perspektyvoje investicijos, skirtos profesionaliai įrangai, atsipirks. Skaičiuojama, kad elektrą taupantys kompresoriai gali sutaupyti net iki 40 proc. energijos, o bendri eksploatacijos kaštai gali sumažėti iki 30 proc.

Turite klausimų? Kreipkitės į profesionalus!

Nusprendę įsigyti kompresorių, bendraukite su patikimu pardavėju, kuris gali pasiūlyti platų asortimentą ir užtikrinti, kad oro kompresoriai atitiks jiems keliamus kokybės reikalavimus. Nepamirškite iš anksto apskaičiuoti, koks suspausto oro kiekis jums reikalingas, būtina pagalvoti ir apie darbinį slėgį. Rinkitės įrangą, kuri teikia švarų ir sausą orą. Jei turite klausimų ar abejonių, pasikalbėkite su oro kompresorių pardavėjais, kurie atsakys į jūsų klausimus ir padės pasirinkti tinkamiausią įrangą konkrečiu atveju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *