Baldus miegamajam derinkite prie kambario stiliaus

Miegamojo baldaiMiegamasis – tai erdvė, kurioje ne tik praleidžiame naktį, bet ir ilsimės po sunkių dienos darbų, mėgaujamės ramybe, skaitome mėgstamą knygą ar tiesiog leidžiame laiką šnekučiuodamiesi su artimu žmogumi. Baldus miegamajam rinkitės itin kruopščiai ir atsakingai – gyvenamoji aplinka turi kurti darnią atmosferą, būti funkcionali, praktiška ir patogi.

Miegamojo baldai ir jų išdėstymas

Sprendimas, kaip išsirinkti miegamojo baldus, bus kur kas paprastesnis, jei skirsite laiko preliminaraus plano sudarymui. Pagalvokite, kokie baldai jums reikalingi ir kur jie turėtų stovėti. Verta atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio miegamojo langas ir į kurią pusę bus nukreipta lova. Beje, lova yra svarbiausias miegamojo akcentas, kuriam turėtumėte skirti didžiausią dėmesį. Šiuo atveju nepamirškite, kad mažai patalpai netiks itin didelė lova – toks baldas užgriozdins miegamojo aplinką, todėl čia jausitės nepatogiai ir nekomfortiškai. Ir priešingai, jei miegamasis itin erdvus, maža lova atrodys tarsi svetimkūnis, todėl tokiame kambaryje tarsi nuolatos kažko trūks.

Paprastai miegamojo baldų komplektą sudaro lova, spinta, spintelės, kėdės ir krėslai, komoda (su veidrodžiu ar be jo). Žinoma, konkretus sprendimas priklauso nuo kambario dydžio ir laisvos erdvės. Nesistenkite patalpos užgriozdinti baldais, kadangi taip apsunkinsite judėjimą – miegamajame turite patogiai pasiekti ir pilnai atverti langą, atidaryti spintos duris, lengvai išeiti iš kambario (kelyje neturėtų stovėti kėdės ar kiti baldai, kurie trukdytų išėjimui iš patalpos).

Miegamojo stilius ir spalvos

Kitas darbas – apsispręsti dėl miegamojo baldų stiliaus. Į klientų poreikius orientuotas baldų salonas Vilniuje realizuos visus jūsų lūkesčius, todėl nebijokite būti originalūs. Profesionalūs baldininkai įgyvendins pasirinkto interjero viziją, nepriklausomai nuo to, ar žavitės klasika, ar modernizmu. Pasikalbėkite su baldininkais dėl gamybinių medžiagų ir funkcinių sprendimų. Siūlome negailėti investicijų ir rinktis aukščiausios kokybės baldus, kuriais džiaugsitės ne vienerius metus. Rinkdamiesi baldus ir planuodami miegamojo interjerą, pagalvokite apie čia dominuojančias spalvas. Itin dažnas pasirinkimas – raudonos spalvos akcentai, kurie siejami su meile ir aistra. Tiesa, ekspertai ragina nepersistengti ir prisiminti, kad miegamasis visų pirma yra poilsio zona, todėl ryškios ir akį rėžiančios spalvos gali pradėti varginti, tokiame kambaryje bus sunkiau nusiraminti ir atsipalaiduoti.

2 mintys apie “Baldus miegamajam derinkite prie kambario stiliaus”

  1. @Karolina – tikrai taip, o kai gamini sriubą, sultinys, prieskoniai bei kiti ingridientai suteiks sriubai skonį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *