Priemonės, kurias reikia turėti norint tobulos barzdos

Jei pradėjote galvoti apie barzdos auginimą – puiku, šiuo metu tai itin puikus būdas pakeisti įvaizdį. Barzdos tikrai gali atrodyti puikiai, jeigu jomis tinkamai rūpinamasi. Nors kurį laiką daugelis manė, kad prisižiūrintys vyrai turėtų nuolat skusti barzdą, kartais barzdos formavimas ir prižiūrėjimas pareikalauja daug daugiau pastangų nei jos skutimas. Jei jau pasiryžote turėti gražią barzdą, tikrai verta sužinoti į ką veliamasi! Barzdos priežiūra reiškia ne tik aliejuko naudojimą, bet ir jos formavimą, plovimą ir apsilankymą pas barberius salone.

Barzdos priežiūraKirpimo mašinėlė, kuri padėtų palaikyti norimą barzdos ilgį, ją sulyginti, paformuoti yra būtina. Taip visuomet galima pašalinti per ilgus, išsikišusius plaukelius ir džiaugtis gerai ir stilingai atrodančia barzda. Reikia nepamiršti, kad prireikti gali ir šukų, kuriomis šukuojant bus lengviau matyti, kuriose vietose reikia daugiau pakirpti, kur mažiau. Taip pat ilgesnėms barzdoms šukų gali prireikti bet kuriuo dienos metu. Juk plaukeliai dažnai veliasi ir kuo ilgesnė barzda, tuo dažniau gali tekti ją pašukuoti. Galima rinktis ir tam tikrus šepečius, su kuriais nesunku formuoti vešlesnes barzdas. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Barzdos priežiūra turi susidaryti ir iš plaukelius puoselėjančių priemonių. Tarkime, jai netinka galvai naudojami šampūnai ir kondicionieriai. Veido oda yra kur kas jautresnė, todėl reikia pirkti specialius prausiklius į tai atsižvelgiant. Dažniausiai jie būna švelnesni, tačiau puikiai pašalina visus nešvarumus, negyvas odos ląsteles.

Dar viena priemonė, kurios gali prireikti mėgstantiems barzdas tai – plaukų dažai. Juos naudoja ne visi, tačiau jei plaukeliai nėra vienodi ir norisi džiaugtis tolygia barzdos spalva, jie gali padėti. Svarbiausia atitaikyti spalvą, kuri atrodytų neutraliai, neišsiskirtų ir būtų panaši į natūralių plaukų spalvą.

Barzdos aliejai ir balzamai yra kuo puikiausiai suprantama barzdos priežiūros dalis. Tai priemonės, kurios užtikrina, kad nereikės nuolat skųstis besiveliančiais, šiurkščiais plaukeliais. Aliejai ir balzamai suteikia spindesio, užtikrina, kad plaukeliai būtų sveiki, pamaitinti ir sudrėkinti. Suteikiamas minkštumas bei švelnumas irgi labai džiugina, barzda tampa malonesnė liesti. Dar vertos dėmesio priemonės gali būti – vaškas, gelis, molis, nes jos skirtos formavimui. Būtent su šiomis priemonėmis barzdos priežiūra labai palengvės – su jomis galima formuoti plaukelius, todėl visuomet atrodysite tvarkingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *