Kaip išsirinkti geriausią mobilųjį oro kondicionierių?

Jei gyvenate drėgnoje ir karštoje vietoje arba jums tenka susidurti su karščiu darbe, vasara jums yra blogiausias metų laikas. Negalite išeiti į lauką, jei nesusipakuosite pakankamai vandens ir kremo nuo saulės. Taip pat sunku susikoncentruoti ir išlikti produktyviam, jei tenka susidurti su nemaloniomis darbo sąlygomis patalpose. Jei jūsų bute nėra įrengtas centrinis oro kondicionierius, šią vasarą geriausia išeitis gali būti įsigyti oro kondicionierių. Tačiau ne visi Niujorko gyventojai gali susitaikyti su gremėzdišku ir triukšmingu langų kondicionieriumi ištisas savaites, kol vėl jį padėsite į sandėlį žiemai. Jei nenorite aukoti savo namų estetikos ar prarasti banko, mobilusis oro kondicionierius yra puiki investicija.

KondicionieriaiKas yra mobilusis oro kondicionierius?

Mobilusis oro kondicionierius yra prietaisas, kuris atvėsina oro temperatūrą patalpoje. Jis skiriasi nuo centrinio oro kondicionieriaus tuo, kad vėsina ne visą pastatą, o tik vieną patalpą. Dauguma mobiliųjų oro kondicionierių montuojami ant lango ir turi žarną, kuri tęsiasi už lango. Žarna įsiurbia šviežią orą iš už lango, kuris atvėsinamas įrenginio viduje. Tada atvėsintas oras pro langą stumiamas atgal į patalpą. Mobilusis oro kondicionierius skiriasi nuo langų oro kondicionieriaus, nes yra mažesnis ir ne toks sunkus. Jį galima pritvirtinti prie bet kurio lango ir jam nereikia elektros lizdo. Jo taip pat nereikia montuoti, todėl persikraustydami galite jį pasiimti su savimi. Plačiau: https://www.e-nit.lt/oro-kondicionavimas puslapyje.

Kaip išsirinkti geriausią mobilųjį oro kondicionierių?

Pirmiausia paklauskite savęs, ar į patalpą, kurią norite vėsinti oro kondicionieriumi, patenka tiesioginiai saulės spinduliai. Jei taip, prietaisas perkaista ir gali sugesti. Mobilųjį oro kondicionierių reikėtų statyti pavėsyje. Jei norite vėsinti didelę patalpą, galbūt reikėtų ieškoti didesnio oro kondicionieriaus. Kuo didesnė prietaiso talpa, tuo didesnė jo vėsinimo galia. O jei norite taupyti energiją, rinkitės prietaisą su aukštu EER (energijos vartojimo efektyvumo koeficientu) ir maža galia. Mažesnis prietaisas yra pigesnis ir portatyvesnis, tačiau gali neatvėsinti didelės erdvės. Jei norite atvėsinti visą patalpą, įsigykite didesnio galingumo oro kondicionierių. Jei norite, kad kambaryje išliktų tam tikra temperatūra, įsigykite termostatu valdomą oro kondicionierių. Oro kondicionieriai ir mobilūs oro kondicionieriai už labai geras kainas.

Ką reikia žinoti prieš perkant mobilųjį oro kondicionierių?

Turėtumėte apsvarstyti, kur norite pastatyti oro kondicionierių ir ką norite vėsinti. Jei turite didelę patalpą, kurią norite vėsinti, įsigykite didelės talpos prietaisą. Jei turite storas žaliuzes ar užuolaidas ir norite uždengti langą, galite apsvarstyti galimybę įsigyti prietaisą su trumpa žarna. Oro kondicionieriai kaina ir oro kondicionieriai butui, oro kondicionieriai namams – kreipkitės į specialistus ir išsirinkite geriausią produkciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *