Kaip pastebimai pagražinti veidą

Gražūs žmonės yra laimingesni, nes jiems daug kas sekasi geriau – bent jau statistiškai. Tad tokios procedūros kaip lūpų didinimas, veido odos gražinimas, nosies tiesinimas ir pan. – tai dalykai, padedantys atrodyti gražiai ir padidinantys savas galimybes įvairiose srityse: gero darbo paieškoms, partnerio ir šeimos sukūrimo paieškoms ir kt. Jeigu žmogus gimė negražus, gamtos neapdovanotas, daug ką pakeisti gali medicina, plastinė chirurgija.

Defektų šalinimas

Didesnės lūposVisų pirma, lūpų didinimas yra tas dalykas, kuris dar ne šalina defektus, o jau prideda papildomų bonusų. Tačiau defektų turintiems žmonėms bus operacijų, reikalingų pirmumo tvarka. Visų pirma, kas tie defektai? Mediciniškai, tai dalykai, neleidžiantys atlikti tam tikras fiziologines funkcijas. Jeigu į estetinę žmogaus išvaizdą žvelgsime taip pat kaip į fiziologinę funkciją, tai matysime, kad tų defektų gali būti nemažai. Iš prigimties homo sapiens rūšiai gražu tai, kas simetriška, vienoda, proporcinga. Štai dėl ko tam tikrų defektų šalinimas ir yra toks reikšmingas. Tad kreiva nosis gali iškart atkreipti į save dėmesį ir žmogus neatrodys ir nesijaus patrauklus. Tokiu atveju, plastinė operacija jam gali daug ką pakeisti gyvenime. Taip pat žmogus nepatrauklus jausis ir tada, kai pavyzdžiui jo ne vienodos, neproporcingos ir nesimetriškos veido dalys. Defektus padės pakeisti plastinė chirurgija, kainos jos įperkamos jau daug kam, nes tai ne toks ir naujas išradimas.

Lūpų didinimas

Ieškant grožio idealo, toliau galima eiti ta linkme, kur daugybė įvairių procedūrų siekiama atlikti tiesiog norint užtikrinti maksimalų žmogaus grožį. Tokia procedūra gali būti ir lūpų didinimas. Jis atliekamas naudojant specialias injekcijas, kurios išpučia lūpas. Anksčiau buvo populiaru botoksas, botulinas, o dabar daug kas naudoja hialiuronorūgšties injekcijas, kadangi pastarosios leidžia kur kas lengviau ir greičiau pasiekti norimo rezultato, mažiau pakenkiant organizmui. Kadangi hialiurono rūgštis yra natūralus mūsų organizmui dalykas. Didesnės lūpos automatiškai padidina ir žmogaus seksualumą. Tad jeigu žmogus nori būti seksualus, gražus, jam reikia didesnių lūpų, ypač tai būdinga moterims.

Akių formos keitimas

Paprastai akių formą keisti žmonės nori keisti dėl kelių priežasčių. Viena jų – tai užkritę akių vokai. Ši operacija nuteikia taip, tarsi žmogus visą laiką atrodytų labai pavargęs, nelaimingas, senas. Pakelti akių vokai iškart atgaivina žvilgsnį. Taip pat gali būti ir atvirkštinė operacija – pridedama odos ant akių vokų, tokia operacija būdinga Japonijoje.

1 mintis apie “Kaip pastebimai pagražinti veidą”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *