Kaip praleisti vakarą su draugais?

Tikriausiai ne vienam iš mūsų nusibodo penktadienio ar savaitgalio vakarus su draugais leisti bare ar kavinėje, sėdint prie stalo ir kalbantis. Norisi gyvesnio bendravimo, aktyvesnės veiklos, prasiblaškymo. Pritrūkusiems idėjų galime pasiūlyti ne vieną finansiškai prieinamą pasirinkimą, pavyzdžiui boulingo kaina tikrai nenuskriaus, jei ruošiatės eiti su didesniu būriu draugų, o žaidimas garantuoja smagiai praleistą laiką.

Nuo klubo iki SPA

Žaidžiame boulingąPats elementariausias būdas, kaip praleisti vakarą aktyviai, tai pasirinkimas eiti į naktinį klubą, kur galėsite ne tik pasiklausyti muzikos, tačiau ir pašokti, susipažinti su naujais žmonėmis ar tiesiog gerai praleisti laiką su draugais. Jei gyvenate Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje tikrai turėsite iš ko pasirinkti, todėl prieš eidami į klubą pasiskaitykite apie jį atsiliepimus bei komentarus, išsirinkite klubą, kuriame būsite garantuoti, jog praleisite gerai laiką. Žinoma, kartais labai smagu užsukti į visiškai atsitiktinį klubą, todėl pabandykite ir tai.

Dabar itin populiarus aktyvaus laiko praleidimo būdas – tai boulingas. Šis žaidimas savo universalumu ir paprastumu sužavi ne vieną. Boulingo kaina iš pažiūrios gali pasirodyti didoka, jei planuojate jį žaisti savaitgalį ar penktadienio vakarą, tačiau atsiminkite, kad galite žaisti su draugų būriu, todėl suma taps visai preinama. Negana to, žaisdami boulingą suspėsite tiek žaisti, tiek bendrauti su draugais, tiek ir pavalgyti ar atsigerti. Mat beveik visuose boulingo klubuose galima užsisakyti maisto ir gėrimų.

Jei gyvenate didmiestyje, galime garantuoti, kad tikrai surasite savaitgalį mieste vykstantį kokį nors koncertą. Todėl nepraleiskite progos ir nueikite pasiklausyti gyvos muzikos. Jos neatsos jokia kita klubo ar baro muzika. Tad nepatingėkite paieškoti internete kas vyksta jūsų mieste.

Mažiau aktyvi, tačiau tikrai išskirtinė veikla – tai uždari SPA vakarai. Jei gyvenate didmiestyje, tikrai rekomenduojame išbandyti tai su draugais. Po ilgos darbo savaitės nieko geriau nėra kaip atsipalaiduoti pirtyje, išsimaudyti baseine ar pagulėti sukūrinėje vonioje, gurkšnojant šaltą šampaną ar alų. Tai išties puikus pasirinkimas tiems, kurie vis dėlto nori pasilikti prie ramesnio laiko praleidimo, tačiau yra pavargę nuo barų ir kavinių monotonijos.

1 mintis apie “Kaip praleisti vakarą su draugais?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *