Kur paslėpti GPS seklį dviratyje

Sekimo įranga profesionalamsJeigu iš https://www.sekimoiranga.lt/ įsigijote gerą GPS seklį, matyt, žinote, kam jį ir naudosite. Sekti kitus žmones be jų sutikimo gali būti nelegalu, tačiau norint apsaugoti savo turtą – kodėl gi ne. Kai kurie žmonės, bijodami, kad bus pavogti jų automobiliai, dviračiai ir kiti dalykai, kurių nelaiko visą parą po pagalve, į tokius turto vienetus įmontuoja specialius GPS seklius. Ir jeigu visgi turite gerą, brangesnį dviratį, kaip tik jį ir norėsite apsaugoti. Tačiau kaip tai padaryti? Kaip jį apsaugoti, kad viskas būtų gerai, ir kad vagys to GPS seklio iškart nerastų? Reikia jį sumontuoti.

Į gertuvę

Viena iš vietų, kur gali būti paslėpta sekimo iranga – tai gertuvė, kurią turi ne vienas dviratininkas. Žinoma, gali būti, kad apdairus vagis išmėtys nuo dviračio viską, kas neprimontuota, idant būtų saugiau, ir būtų atsikratoma sekimo rizikos. Bet bent vieną ryšio priemonę galima įmontuoti į gertuvės dugną.

Po balneliu

Taip pat vienas iš būdų paslėpti GPS sekimo įrangą – sumontuoti ją po dviračio balneliu. Tai tikrai tinkama bei gera vieta, kadangi būtent ten yra lengva paslėpti kažką, sukurti tam tikrą imitaciją. Galima ir į patį vamzdį rėmo, į kurį kišama yra dviračio balnelis. Bet kuriuo atveju, tai gali būti toks montavimas, kuris leistų pajusti, kad dviratis tikrai sekamas. Nors balnelį lengva nuimti, visgi tai dviračio dalis ir mažai tikėtina, kad iškart vagis jį nuims – juk ir važiuoti su tokiu vogtu dviračiu būtų nepatogu, reikėtų visada važiuoti atsistojus, o tai ne visada įmanoma. Tad balnelis gali būti ideali slėptuvė. Visgi, dviratininkas vagis gali turėti nuovokos ir ten patikrinti dėl sekimo.

Į ventilį

Kita vieta, kur mažiau būtų tikrinama – tai dviračio ventilis. Tačiau tuomet sekimo įranga turėtų būti iš tiesų labai maža.

Į pedalą

Irgi gera vieta, kur galima paslėpti GPS įrangą. Tik žinoma, reikės tam ir gero meistro, kad būtų gerai įmontuota. Visgi, pedalai yra tos dviračio dalys, kurių paprastai nenuima net perpardavinėtojai, siekdami, kad dviratis būtų neatpažintas kaip vogtas.

Rizikingiau – į mažuosius priedus

Geriausia – į rėmą, kuris nebus išmontuotas, nes tai pagrindinė dviračio dalis, tačiau tokiam GPS sumontavimui reikės ir specialaus meistro. Na o rizikingiausia yra montuoti į skambutį, šviesas ar kitus priedus, kurie lengvai nuimami nuo dviračio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *