Kur tinka aliuminės durys?

Klausimą, kur tinka aliuminės durys Klaipėdoje, veikiausiai keliate nedažnai, o gal ir niekada apie tai negalvojote. Tačiau, jeigu dirbtumėte durų pramonėje, apie kiekvieną savo prekę mąstytumėte nuolat. Kam ją vertėtų pasiūlyti, kam gi galėtų prireikti šių puikių aliuminio durelių? Tai būtų jūsų nuolatiniai pamąstymai. O jeigu pamąstytume dabar, greitai matytume, kur iš tiesų gali gerai derėti naujos aliuminio durys.

Pilies interjeras

Durys KlaipėdojeKlaipėda – idealus miestas, norint surasti aliuminio durims naujus savininkus. Kadangi senamiestis turi išlaikęs nuostabų akmeninį tipą ir kartais vaikščiodamas ten gali pasijausti it vaikščiotum senoviniame pilies viduje įrengtame miestelyje. Panašų įspūdį kuria Talinas, apjuostas gynybine siena. Negana to, dar Klaipėdos senamiestis yra ir uostamiesčio senamiestis, taigi, visokių senų raudonų plytų pastatų tik daugėja. Būtent seniems į pilis panašiems pastatams netiks įprastos daugiabučiuose dedamos šviesios faneros durys. Jos daug geriau derės senoviškoje aplinkoje, kur iškart aišku, kad tokios durys ten atsidūrė visai ne atsitiktinai.

Šarvuotas namas

Jeigu pardavinėtumėte aliuminio duris, pagalvotumėte ir apie labai saugumą mėgstančius pastatus. Tarkime, kalėjimus. Ten taip pat reikia labai tvirtų durų, o aliuminis yra metalas, taigi, galėtų ir ten gerai prigyti tokios durys.

Pramoninis pastatas ar garažas, sandėlys

Klaipėdo yra labai daug ir pramoninės dalies. Pilna didžiulių sandėlių, kur savo logistinį bagažą iškrauna laivai, pasiima fūros. Sandėliuose taip pat reikia specifinio pobūdžio durų. Kartais tai turi būti tikri garažo vartai, kad galėtų didžiulis transportas, krautuvas pvz., įvažiuoti ir paimti ar padėti krovinius. Taigi, pramoniniuose dideliuose pastatuose, sandėliuose, angaruose reikia ieškoti didžiulių metalinių vartų sprendimo ir kaip tik ten ir gali labai gerai tikti mūsų jau minėtos aliuminio durys. Kaip pats metalas aliuminis yra gana brangus. Jis turi puikių savybių, nes yra labai minkštas, lengvas. Lengvos metalinės konstrukcijos visada turi didesnę vertę, nes su jomis tiesiog natūraliai paprasčiau tvarkytis, taigi, nieko nuostabaus, kad ir vartus ar duris norima turėti būtent iš šio lengvo šviesaus metalo.

1 mintis apie “Kur tinka aliuminės durys?”

  1. Na man tai aliuminės durys žiūrisi tik pramoniniuse pastatuose. Pilyje tai jau turi būti rimtos geležinės, kad bent kažkiek autentiškai atrodytų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *