Kvepalai ar tualetinis vanduo: kuo jie skiriasi?

Nuostabus aromatas gali padėti žmogui kur kas labiau savimi pasitikėti ir tuo pačiu atrodyti puikiai net ir tada, kai kasdien dėvimi labai paprasti drabužiai. Kadangi šiuo metu tiek vyriški, tiek moteriški kvepalai yra labai įvairūs, esame tikri, kad kiekvienas ras aromatą, kuris jam labiausiai tinka.

Ir taip pat reikia nepamiršti, kad tiek greta kvepalų taip pat egzistuoja ir tualetinis vanduo, kuris dažiausiai išsilaiko trumpiau, tačiau taip pat maloniai kvepalai. Tad ar yra koks nors skirtumas?

Svarbiausia – išsilaikymo tarpas

Vyriški kvepalaiDažniausiai kvepalai pasirenkami labiau nei tualetinis vanduo dėl to, kad paprasčiausiai tikimasi rasti gaminius, kurie kuo ilgiau dengia odą arba drabužius. Tualetinis vanduo dažniausiai tarnauja labai trumpai ir tai kelia nepatogumų. Juk tenka naudoti labai didelius kiekius, o tai galiausiai gali ne tik suerzinti odą, tačiau taip pat ir reikalauja kur kas daugiau investicijų.

Ne veltui brangiau kainuojantys kvepalai galiausiai kainuoja pigiau, kadangi reikalingas labai mažas kiekis, kad žmogus visą dieną maloniai kvepėtų ir tuo pačiu galėtų aplinkinius džiuginti nuostabiu aromatu, kuris, esame tikri, kad tiks ir patiks kiekvienam.

Galimybės ir pasirinkimas

Tiek vyriški kvepalai, tiek tie, kurie skirti moterims dažniausiai turi labai daug galimybių, tad kiekvienas gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka. Tokia jau ta praktika, kad tualetinis vanduo dažniausiai kur kas kuklesnis. Paprasčiausiai jo gaminama ne tik mažiau, kadangi poreikis įsigyti mažesnis, tačiau taip pat ir pačių aromatų pasiūla dažniausiai ribota. O kai tenka ir rinktis iš to, kas siūloma – liūdna, kadangi tuomet prisitaikoma, o ne pasirenkami variantai, kurie tikrai tinka.

Svarbiausia – Jūsų poreikiai

Jeigu norite pasitikėti savimi – tokiu atveju svarbiausia rinktis tokius kvepalus, kurie suteikia Jums daugiau pasitikėjimo savimi. Nepamirškite, kad tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau išties labai svarbi.

Svarbiausia rinktis aromatus, kurie tinka ir patinka Jums. Taigi, mažiau dėmesio reikia skirti standartams, kadangi jie skirti masėms, o juk Jūs ypatingas, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *