Metų baigiamasis koncertas Panevėžyje

Renginiai PanevėžyjeKadangi Panevėžys yra gana didelis miestas, tai dažnai žmonės dėl tų pačių poreikių patiria nemažą konkurenciją. Taip nutikti gali ir tau, ir man. Tarkime, renginiu organizavimas Panevezyje gali būti kartais labai sudėtingas, jeigu tai sutampa su daugybe kitų švenčių. Įvairios įstaigos, organizacijos mėgsta kaip susitarę švęsti įvairius dalykus panašiu metu. Tarkime, kaip ir visas pasaulis, visi švenčia Naujus metus. Bet ne ką mažiau svarbus renginys Panevėžyje jo įstaigoms tampa ir metų pabaiga. Tai ne kalendorinių metų, bet tų, kurie baigiasi sulig prasidedančia vasara. Tam, kad ta metų pabaiga būtų tikrai sėkminga, žmonės mėgsta gerai atšvęsti. Jūs taip pat galite būti vieni iš tų, kuriems tenka gerai atšvęsti. Štai kokia metų pabaiga pasibeldė į mūsų įmonės duris.

Nedidelis koncertas

Pirmiausiai šiais metais, kaip ir visais kitais, mūsų valdžia įstaigos norėjo nedidelio koncerto. Koncertai Panevėžyje būna panašūs. Čia neatvažiuoja pasaulinio garso atlikėjai, taip pat neatvažiuoja ir visai nežinomi nišinių stilių atlikėjai iš Lietuvos. Atvažiuoja šlagerių karaliai, estrados princai ir scenos karalienės. Kiekvienais metais turime tikrų įžymybių koncertus Panevėžyje. Tam, kas dirba užkulisiuose, tenka ir susipažinti su vietinėmis šalies pažibomis, kurios visada būna labai paprastos, žmogiškos ir kasdieniškos. Taigi, mūsų įmonė taip pat kas metus tradiciškai organizuoja savo darbuotojams ir tokių estrados princų koncertą. Vieni tuos atlikėjus dievina, kiti apsimeta, kad turi labiau išlavintą skonį, ir klauso kažko kito. Bet galiausiai vakaro pabaigoje visi taip pat laimingai susikabinę ir apsikabinę šoka.

Šventinis stalas ir šokiai

Didelė kita šventės atrakcijų dalis yra šventinis stalas. Jeigu nemėgstate muzikos, jeigu nemėgstate šokių, jeigu nemėgstate išgerti, jeigu galų gale nemėgstate savo bendradarbių, tai jūs vis tiek bent kartais mėgstate skaniai pavalgyti. Būti išrankiems savo valgomam maistui ir skaniai prisikimšti visko, nuo ko tiesiog tekėtų seilės, vėliau tuos skanumynus prisiminus. Jūs galite per tokias darbovietės šventes prisivalgyti iki soties visko, ko tik norite. Todėl neverta liūdėti, jeigu namuose pasibaigė maistas. Per įmonės šventes, jus pamaitins jos organizatoriai.

Šiais metais buvo užsakytas švediškas stalas, kuris beje priminė lietuvišką. Įdomu, iš kur išvis atsirado tas švediško stalo terminas? Bent jau man tai tas stalas yra kaip klumpės lietuviškas. Mat ant mažų lėkštelių buvo pridėliota kupstai baltos mišrainės, lietuviškos silkutės ir kitokių skanumynų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *