Norint numesti svorio stebuklų neriekia

Sverimo technikaPaklauskite sėkmingai antsvorį numetusių žmonių, ar daug jiems teko išleisti tam, kad tai pasiektų? Paaiškės, kad gal vienintelis prikinys buvo įsigyjant elektronines svarstykles, kurias galima stebėti kaskart, norint kontroliuoti savo kūno svorį. Iš tiesų, kiekvienas sovrio metikas jums gali pripažinti, kad svarbiausia yra geležinė valia, stipri motyvacija, o tada ir viskas sekasi labai gerai. Štai kokius patarimus žmonės duoda patys sau ir kitiems, norintiems numesti svorio.

Nebijokite tiesos

Pirmas dalykas, kurį turi sau pasakyti – tai, kad nuo šiol nemeluosi. Pirmiausia nusipirksi elektronines svarstykles ir sužinosi savo tikrąjį svorį. Juk jau tiek laiko apsimeti, kad tavo storis apie 90, bet ant svarstyklių lipti tavęs niekas neprivers – nes mirtinai baisu, kad iš tiesų rodyklė jau sieks 100. Nemeluosi ir kitur: nesakysi „nuo rytojaus tikrai pradėsiu“, neapsimesi, kad trupiniai neturi kalorijų, kad vienas paslapčia suvalgytas saldainis jų neturi. Nemeluosi, kad esi plonas, tik stambių kaulų. Daugiau neapsimesi, kad gali sulieknėti tarsi savaime, ir bet kada tą padaryti. Ne – tau sunku, ir norint pasiekti tikslą, turi sutelkti visas savo jėgas ir daryti viską, ką gali, kad pasiektum tikslo. Matyk progresą – įsigyk elektronines svarstykles ir žinok savo visus „prieš“ ir „po“.

Žinokite tikrąją motyvaciją

Atsakykite sau į klausimą – kas iš tiesų pasikeis, kai sulieknėsi? Gal atrodo, kad numetus svorį tapsi gražuole princese? Bet ar tikrai taip bus? Gal manai, kad tada galėsi sudominti kitą lytį ir lengviau bus susirasti partnerį? Gal tiesos ir yra, tačiau ar nėra taip, kad problemos yra ne tik antsvoryje? Atsakymų ieškok realistiškų. Pavyzdžiui, gali būti, kad tiesiog atrodysi daug gražiau, jausiesi nugalėjęs save, galėsi apsirengti mažesnius rūbus ir labiau tenkins atvaizdas veidrodyje, būsi sveikesnis. Ir žinoma, visada turėsi stengtis išlikti toks.

Imkitės ne populiaraus, bet sau naudingo metodo

Mes kasdien visur matome straipsnius su neva nuostabiomis dietomis, kai žmonės numeta n kilogramų laikydamiesi vieno ar kito metodo. Jeigu elgiesi nesąžiningai – vieną dieną laikaisi vienos dietos, tarkime, draudžiančios baltymus, kitą dieną visa tai meti, nes neva laikysiesi kitos dietos – angliavandenių, o iš tiesų tiesiog labai nori saldaus vaisiaus. Žodžiu, jums reikia atrasti savo mitybos kelią, kuriuo galėtumėte nesuklupdami eiti daug metų. Tai nereiškia, kad reikia šokinėti nuo dietos ant dietos – daugiausiai reikia pasiryžimo ir valios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *