Pardavėjai siūlo kokybiškus butus Vilniuje, atitinkančius aukštus pirkėjų reikalavimus

Nekilnojamasis turtas – vienas svarbiausių pirkinių, kuriam dažnas pirkėjas taupo ne vienerius metus. Deja, net ir kryptingas taupymas ar gerai apmokamas darbas negali užtikrinti, kad svajonių namus įsigysime greitai. Iš kitos pusės, kai pardavėjai siūlo kokybiškus butus Vilniuje, orientuodamiesi į išskirtinai patrauklius kainų pasiūlymus, šių pirkėjai tiesiog negali praleisti. Dėl šios priežasties itin dažnai imama būsto paskola, padedanti greitai ir patogiai įsigyti nekilnojamąjį turtą ir išsimokėti už jį laikui bėgant. Paskola yra itin praktiškas pasirinkimas geras pajamas gaunantiems pirkėjams, mokantiems ir galintiems taupyti. Tiesa, NT brokeriai teigia, kad prieš imdami paskolą ir bėgdami pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį, turėtume racionaliai įvertinti savo poreikius, finansines galimybes, taip pat – svajonių namų privalumus ir trūkumus.

Nebijokite kelti aukštų reikalavimų

Butas VilniujeVisų pirma reikia pasidžiaugti, kad NT vystytojai vertina nuolatos augančius pirkėjų poreikius ir siūlo modernesnius, praktiškesnius, funkcionalesnius ir patogesnius sprendimus gyvenimui. Kitaip sakant, ieškodami svajonių namų nebeturite apsiriboti – galite kelti itin aukštus individualius reikalavimus, numatydami tiek gyvenamąjį rajoną, tiek būsto išplanavimą, jo dydį, kambarių skaičių ar net pro langą matomą vaizdą. Tiesa, jei tinkamo būsto paieškai neturite pakankamai laiko, siūlome bendrauti su patikimu nekilnojamojo turto brokeriu, kuris atrinktų ir pateiktų konkrečiai jums aktualius būsto pasiūlymus.

Jūsų poreikiai, finansinės galimybės ir būsto pasirinkimas

Vertindami savo poreikius tuo pačiu turite pagalvoti apie finansines galimybes. Jei turite šeimą, su kuria ketinate persikelti į naujuosius namus, turėtumėte susėsti ir konkrečiai aptarti savo poreikius. Turite įvertinti visų šeimos narių lūkesčius ir poreikius, pvz., ar iš naujųjų namų jūsų vaikai lengvai pasieks mokyklą, ar jums nekils sunkumų dėl kasdienių kelionių į darbą ir pan. Taip pat būtina apsibrėžti finansus – pagalvokite, kokią sumą pinigų galite skirti pirkiniui, o tuo atveju, jei ketinate imti paskolą, – kokios mėnesinės įmokos nekeistų jūsų įprastos šeimos buities. Jei išsirinkote jūsų lūkesčius atitinkantį naujos statybos projektą, tačiau jo kaina yra per didelė, siūlome susisiekti su projekto vystytojais ir pardavėjais, pasidomėti organizuojamomis akcijomis ir specialiaisiais pasiūlymais.

NT brokeriai primena, kad niekuomet nereikėtų pasiduoti pirminiam įspūdžiui ir emocijoms. Racionaliai įvertinkite būsto privalumus ir trūkumus, kad būtumėte tikri, jog šio kaina atitinka kokybę, o jūs po kelių gyvenimo metų nepradėsite gailėtis priimtu sprendimu. Verta pasidomėti NT vystytojo patirtimi, įvertinti ne tik vidinius būsto sprendimus (kambarių dydį ar išplanavimą), bet ir gyvenamosios aplinkos atmosferą, daugiabučių struktūrą, susisiekimą, automobilių stovėjimo vietas ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *