Pirkiniai prieš šventes

Kai reikia padaryti didelį apsipirkimą, geriausias pasirinkimas yra prekybos centras – nuvažiuoji ir vienu kartu viską nusiperka. Tuo įsitikinti galima bet kada, artėjant šventiniam metui. Štai dabar lankomės mieste, kuriame yra, ką veikti (sostinėje), ateiname į prekybos centrą ir klausiame sutiktų žmonių, kaip jie čia ruošiasi šventėms.

Petras, statybininkas

Apsipirkite šventėms„Kaip visada žmona mane įpareigoja nupirkti pagrindinius dalykus švenčių stalui. Aš perku tai, ko visada būtinai reikia, o ji užsiima labiau tokiais kaip padailinimais. Pas mane viskas ūkiškai – lašiniai, duona, svogūnas. Tai dalykai, kurių man reikia, ir kurių reikia visiems, kad būtų ant stalo tada, kai ateina šventės. Man seniau patikdavo eiti į turgų, bet dabar pasidarė kainos visur vienodos. O kam eiti pas žmones, kur gal bloga higiena, kai čia viskas tikrai švaru. Kartais turguje nusipirkęs kažką gali ir apsinuodyti. Yra mažų vaikų, mums nereikia tokių problemų, kartą jau buvo, kai darželyje apsinuodijo Marytė, dukra mūsų, tai paskui visą savaitę vėmė. Dabar perkame čia, nes ir greičiau, arčiau namų, ir vienu metu viską nusiperkame, ir kažkaip labiau tikime, kad čia bus geresnė kokybė. Todėl prekybos centras ir tampa ta vieta, kur ieškome gėrybių savo stalui“, – pasakoja Petras. Negaišiname vyro, kuris, kaip sako, skuba, nes jau žmona jo nervinasi, ir kalbiname kitą sutiktą žmogų.

Marija, mokytoja

„Laba diena, taip, apsipirkinėju prieš šventes. Anksčiau eidavau ir į kitokias vietas, ir į turgų, ir šiaip į kitokias parduotuves, bet dabar tiesiog čia ateinu. Kažkaip vis tiek patogu, kai viskas vienoje vietoje. Tai nereikia tada jokių papildomų rūpesčių. Be to, prieš šventes čia visada būna akcijos būtent tiems dalykams, kurių man labiausiai ir reikia – visokių burokėlių, majonezo, saldumynų. Žinau, kad ta gal yra labai nenaudinga smulkiesiems verslininkams, bet labai norisi, kad būtų galima bent kažkiek sutaupyti, mažiau išleisti. Tai ir dirbu dėl to, stengiuosi“, – sako moteris.

Jurgis, inžinierius

„Ateinu čia apsipirkti kiekvieną dieną arba kiekvieną kartą, kai kažko pritrūksta. Tai nejaugi per šventes turėčiau eiti kažkur kitur? Man yra labai patogu, nes visai prie namų. Tik aišku per šventes labai daug žmonių, gal geriau reikėjo apsipirkti anksčiau, vakar ar užvakar. Iš kitos pusės, prisipirksiu iš anksto ir suges viskas. Tai su visais dabar perku“, – teigia Jurgis.

1 mintis apie “Pirkiniai prieš šventes”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *