Planuoti kelionę savarankiškai ar patikėti kelionių agentūrai?

Atostogos ir kelionės – du tarpusavyje puikiai derantys žodžiai ir veiksmai. Tai tarsi Magelano kelionės, kurios nuneša mus į tolimus ir nežinomus kraštus, tam, kad grįžtume su naujais potyriais, naujomis emocijomis ir pažinę naujas šalis ar miestus.

Kaip keliauti: savarankiškai ar su kelionių agentūra? Klausimas tikrai sudėtingas. Viskas priklauso nuo poreikių ir galimybių. Daugybė žmonių kasmet planuoja keliones savarankiškai. Taip pat daugybė žmonių šį planavimo ir organizavimo darbą patiki kelionių agentūros vadybininkams. Taigi, kaip geriau? Vienareikšmio atsakymo nėra.

Keliaukite su MagelanuSavarankiškai keliones planuoti sekasi tiems, kurie mėgsta patys viską planuoti ir organizuoti. Jums teks atlikti tokius darbus kaip suplanuoti kelionę, ieškoti pigiausių bilietų, nakvynės, ekskursijų, maitinimo. Patiems reikės įsigyti pasirinktus bilietus reikiamu metu bei pasirūpinti viešbučio rezervacija. Taip pat reikės sužinoti ką aplankyti tame mieste ar šalyje, kurioje jūs norite poilsiauti. Visi svarbiausi lankytini objektai ir ekskursijos – reikės savarankiškai viską gerai apgalvoti ir susiplanuoti kur, ir kada vykti. Darbo išties nemažai. Jei mėgstate planuoti ir organizuoti, tai jums neturėtų būti sunku. Dažniau savarankiškai keliones planuoja tie, kurie dažnai keliauja ir žino kaip viską atlikti. Tiesa, dažniausiai jie savarankiškoms kelionėms pasiryžta po to, kai pakeliauja su kelionių agentūromis. Taip pat dažniau savarankiškas keliones planuoja tie, kurie keliauja kelioms dienoms, tarkim, aplanko vieną miestą ir kelionės trukmė yra 2 ar 3 dienos. Suplanuoti ilgesnę kelionę, kuri trunka ilgiau ir keliaujama ne į vieną miestą, o gal ir į ne vieną šalį – sudėtingiau. Čia jau bus labai daug planavimo ir organizavimo.

Kelionės su kelionių agentūra patiks tiems, kurie mėgsta organizavimo ir planavimo darbus patikėti kitiems. Jokių rūpesčių dėl užsakymų, pervežimų, maitinimo, nakvynių, ekskursijų ir pan. Tokios Magelano kelionės bus įsimintinos ir kupinos atsipalaidavimo, nes nereiks galvoti apie organizacinius darbus. Tereiks susikrauti lagaminą ir atvykti laiku į kelionių agentūros nurodytą vietą, iš kurios prasidės jūsų nuostabi kelionė. Viskuo pasirūpinta ir jokių rūpesčių. Net ir iškilus problemoms, kelionių agentūros darbuotojai tuoj pat viską išspręs.

Keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta kaip dabar. Galime vienu prisėdimu prie kompiuterio užsakyti patinkančią kelionę. Tereikia pasirinkti iš didelio pasiūlymų skaičiaus, kuriuos siūlo kelionių agentūra. Jokių rūpesčių planuojant, skaičiuojant ir organizuojant kelionę. Viską galima patikėti specialistams, kurie padės pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą pagal pageidavimus.

2 mintys apie “Planuoti kelionę savarankiškai ar patikėti kelionių agentūrai?”

  1. Kelis kartu vykome į kelionių agentūrų organizuojamas keliones autobus upo Europą. Viskas būna puikiai suplanuota, laikas paskirstomas protingai, tad tikrai rekomenduoju. Na, o šiais metais iš kelionių agentūros nusipirkome tik bilietus – keltu plauksime į Suomiją.

  2. Na jeigu kelionė planuojama į užsienį, tai visai gerai pasinaudoti kolionių organizatorių paslaugomis. Tačiau, jeigu žadate keliauti lietuvoje, puikiai susiplanuosite kelionę ir paty.s Pavyzdžiui, išsirinkti nakvynės vietas galite atostogoskaime.lt svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *