Statybos prekės namams (I dalis)

Pavasarį statybos prasideda arba įsibėgėja, ir interneto parduotuvėje https://www.b-a.eu/ jūs galite savo statybų projektams nusipirkti reikalingų apdailos bei statybinių medžiagų. Jų yra labai platus asortimentas, tad rekomenduotina stengtis aiškiai suprasti, kas iš tų medžiagų jums reikalinga labiausiai. Štai pirmoji sąrašo pusę, ką galima įsigyti tiesiog internetu, niekur neinant iš namų, prekes tiesiog iškart pristatant jums į namus ar statybų aikštelę.

Apdailos medžiagos

StatybomsApskritai apdailos medžiagomis mes statybose vadiname viską, kas padeda iš pirminio karkaso padaryti tam tikrą gražesnį vaizdą, paslepiantį pirmines konstrukcijas. Jeigu statome namą, jis turi stogą, sienas, pamatus. Tos konstrukcijos privalo būti tvirtos ir patikimos, tačiau ant viršaus visuomet dedame apdailas. Apdailų yra visokių rūšių. Tarkime, akmens masės apdailos plytelės gali gerai tikti tiek lauko apdailai, tiek baseinų įrengimui, tiek vidaus apdailai. Įvairios kitos plytelės dažnai naudojamos kuriant fasadą arba vonios, virtuvės, baseino sienas bei grindis, kartais ir lubas. Tarkime, tai gali būti ir granito, marmuro, keramikinės, klinkerio, stiklo plytelės, plytelių mozaikos ir profiliai, krosnims skirti kokliai. Grindų apdailos medžiagos irgi gali būti plytelės, bet čia bus dar platesnis pasirinkimas ir be plytelių. Kadangi čia bus ir parketlentės, parketas, grindjuostės, kilimai ir kiliminės dangos, medinės grindų dangos, įvairūs paklotai, lentos ir kt. Luboms yra naudojamos vadinamosios pakabinamos lubos, taip pat kalamosios lubos. Sienoms apdailos medžiagų daugiausia: tai ir įvairiausios medinės bei plastikinės dailylentės, ir dekoratyvinės plokštės, ir tapetai, taip pat kamštinės dangos, tinkas ir kt. Fasado dailinimui būtent ir yra dažniausiai naudojamas įvairus tinkas, kurį galite pasirinkti ir jūs, norėdami išgauti itin gražų fasadą.

Aplinkos tvarkymo elementai

Gražiai susitvarkyti namų aplinką – kiekvieno savo gyvenimą mylinčio žmogaus noras. Juk visada smagiau gyventi tvarkingoje aplinkoje. Todėl, jeigu jau susitvarkėte namą, padarėte būtiną remontą, gal kaip tik dabar atėjo laikas patvarkyti ir kiemą. Tokiu atveju, galbūt jus sudomins betoniniai tvorų elementai, taip pat grindinio trinkelės. Gal norėsite tiesti ar koreguoti šaligatvį ir dėl to reikės plytelių bei bortelių.

Hermetikai

Peršokime prie labai svarbių funkcinių statybų elementų. Tai – hermetinimas ir kitokia apsauga nuo drėgmės. Tokios medžiagos naudojamos tada, kai norima sukurti tikrai ilgai tarnausiančius namus. Grindis, kurios ilgai būtų tinkamos naudojimui, sienas. Akriliniai hermetikai yra skiedžiami vandens pagrindu, taigi, jie labiau tiks vidaus erdvėms ir dalims hermetinti. Bituminis siūlių užpilas pravers montuojant plokščią stogą. Įvairios hidroizoliacinės medžiagos bei impregnantai padės sustabdyti drėgmę net ir lauko elementuose, net ir statiniuose bei jų konstrukcijose, kurie tiesiog visą laiką ir būna lauke. Nepamirškite įsigyti ir specialius pistoleto hermetikui, nes tik su juo galėsite pasiekti tokias vietas, kuriose jūsų hermetikas turi atsidurti. Čia rasite ir putų pistoletus. Taip pat ugniai atsparius hermetikus, kurie galės saugoti ne tik nuo vandens, bet ir nuo ugnies.

1 mintis apie “Statybos prekės namams (I dalis)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *