Televizoriai ir jų galimybės

Kažkada vien mintis, jog televizoriai gali būti spalvoti ar plokščiaekraniai atrodė atitolusi nuo realybės ir galinti egzistuoti tik fantastiniuose filmuose bei romanuose. Dabar tai tapo mūsų visų kasdienybe. Būtų sunku greitai išvardinti, kiek įvairių pokyčių patyrė šis išradimas, tačiau neįmanoma nesutikti, jog televizoriai pranoko patys save. Kokios šiandieninės jų galimybės bei funkcijos yra labiausiai stebinančios?

SMART TV

Naujas televizoriusPastaruoju metu vis dažniau išgirstame žodžių junginį „Smart TV“. Šiuo pavadinimu pakrikštyti televizoriai, į kuriuos integruotas interneto ryšys. Tai reiškia, jog jums nebūtinas kompiuteris, telefonas, planšetė ar bet koks kitas įrenginys, kuris privalo būti prijungtas prie televizoriaus, jog stebėtumėte tiesiogiai internete transliuojamus vaizdus: galimybę naudotis internetu ir jo funkcijomis suteikia „Smart TV“. Išmanūs televizoriai, kurie turi DLNA funkciją, leidžia tarp televizoriaus ir kompiuterio ar kito įrenginio sukėlinėti nuotraukas, video, muziką bei kitą informaciją. Taigi, jums nebereikia USB rakto ar kitos laikmenos.

Nuotolinio valdymo pulteliai

Smarkiai patobulėjo ir nuotolinio valdymo pulteliai, kuriais televizoriai bei rodomos programos reguliuojamos pagal integruotus jutiklius. Tokia funkcija leidžia norimus veiksmus atlikti pasitelkiant gestus ir judėjimą. Taip sukurta nemažai programėlių, kurios suteikia galimybę televizorius įjungti / išjungti ir kitaip kontroliuoti išmaniuoju telefonu. Beje, norint vienu metu valdyti ir patį televizorių, ir namų kino sistemą, ir skaitmeninę televiziją, nebereikia naudoti keleto skirtingų pultelių. Pasirinkus intuityviai suprantamą išmaniojo telefono aplikaciją, skirtingas funkcijas galima priskirti prie valdiklio ir norimų įrenginių. Tai televizoriai, garsiakalbių sistemos, išmanusis apšvietimas ir pan.

Ekrano apšvietimas

Sparčiai besivystančios technologijos lėmė ir tai, jog naujos kartos televizoriai yra su ekranais, galinčiais rodyti itin realų ir raiškų vaizdą. Tam daug įtakos turi ekrano apšvietimo sistema, suteikianti turtingesnius, autentiškesnius atspalvius su subtiliais tonais. Tokie televizoriai gali atkurti kur kas platesnį spalvų spektrą ir garantuoti natūralų vaizdą ekrane, suteikiantį gilesnius pojūčius. Taigi, televizoriai su moderniais ir pažangiais ekranais tikrai patiks tiems, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be gero kino, atvaizduojamo kokybiškame, savo galimybėmis nuo kino salės daug neatsiliekančiame ekrane.

1 mintis apie “Televizoriai ir jų galimybės”

  1. Vis sukau galvą kokį televizorių išsirinkti, kol supratau, kad noriu didžiausio. Mano svetainė gana didelė todėl pamaniau, kad ir didelis televizorius tikrai nepamaišytų todėl pajungiau visus laidus ir dabar kas vakarą galiu žiūrėti man patinkančius filmus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *