Valytojų brigados – kuo patrauklus toks darbas?

TopCleanTokios firmos kaip topclean teikia kompleksines pastatų valymo paslaugas. Jeigu ir jūs norite užsisakyti valytojus į savo biurą ar pastatą, galite juos rezervuoti. Tačiau pasidarė įdomu, ar laimingi tokių įmonių, kurios teikia valytojų brigadas, darbuotojai? Pasikalbėjus su keleto įmonių valytojais, paaiškėjo, kad jauni žmonės itin mėgsta tokį darbą ir dažnai mieliau jį renkasi negu darbą kokioje nors kavinėje ar picerijoje.

Dinamiškumas

Visų pirma, žmones žavi žinia, kad darbas yra dinamiškas. Nesvarbu, jeigu valymo įsikūrusi Vilniuje ar Kaune, pagal užsakymą gali tekti važiuoti kad ir į Klaipėdą. Tai yra mobilūs valytojai, dėl to juos lydi dinamika. Kaskart jie keliauja valyti vis kitų pastatų, aplankų įvairius biurus, taip pat pamato ir kitus miestus. Tai daug smagiau, kaip sako valytojai, negu visada eiti į tą patį biurą 6 ryto ir ten atlikti rytinį valymo darbą.

Nematai tiesiogiai žmonių

Kadangi valytojo darbas mūsų visuomenėje vis dar nėra laikomas prestižiniu, tai žmonės nelabai mėgsta dirbti ten, kur daug kitų žmonių, užimančių aukštesnes pareigas. Pavyzdžiui, vargu, ar pragyvenimui turintis užsidirbti teisės studentas labai norės eiti valyti advokatų kontoros vidury dienos, kai ten dar dirba ir patys advokatai. Jam bus nesmagu. Tai mobilių valytojų privalumas yra tas, kad jie gali dirbti naktimis, ir dažniausiai yra pasirenkamas toks darbo grafikas, kad nereikėtų visą laiką susidurti su kažkur dirbančiais žmonėmis.

Šaunus kolektyvas

Kadangi toks darbas labiau tinka jauniems studijuojantiems žmonėms, darbuotojai išskiria, kad jiems dažniausiai patinka jų darbinis kolektyvas. Tokiais valytojais brigadose dirba kiti studentai, tad visi randa bendrą kalbą, o, kai nuotaika būna gera, tai ir smagiai pasijuokia darbuose.

Neblogi pinigai

Pagal tai, koks yra minimalus ir vidutinis atlyginimas Lietuvoje, mobilių brigadų valytojai džiaugiasi visai nebloga alga. Jie sako, kad gali uždirbti kur kas daugiau negu tikėjosi, ir jiems tai teikia tikrai didelę naudą. Be to, nėra jokių viršvalandžių. Lankstus grafikas leidžia darbą priderinti prie studijų.

1 mintis apie “Valytojų brigados – kuo patrauklus toks darbas?”

  1. Valant patalpas gerai būtų turėti tinkamas darbo pirstines atsparias chemikalams ir kitiems išoriniams poveikiams. O kai visos darbo priemonės turimos tada jau galima džiaugtis darbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *