Vertimų biurai ir jų garantijos klientams

Šiandieninės vertimo paslaugos yra labai populiarios visuose Lietuvos miestuose. Kalbų žinojimas atveria naujas galimybes daugeliui iš mūsų, tačiau ne visuomet mes mokame jas pakankamai gerai ar pakankamai daug skirtingų kalbų. Vertimų biuras „AIRV“ teikia visas su vertimais susijusias paslaugas, todėl ieškant kokybiškų vertimo paslaugų galima į juos kreiptis ir neabejotinai gauti kokybiškiausius vertimus.

VertimaiGalima išskirti dvi vertėjų kategorijas. Tai tie, kurie paslaugas teikia legaliai įregistravę veiklą ir tie, kurie tai daro nelegaliai t.y. neįregistravę savo, kaip vertėjo, darbo. Labai svarbu neapsigauti, nes kartais skelbimuose skelbiamasi, kad vertimus atlieka vertėjai vertimų biure. Įsitikinkite, kad jie turi registracijos adresą ar yra įregistravę savo veiklą Mokesčių inspekcijoje. Neretai nelegaliai vertimo paslaugas teikia du ar daugiau vertėjų tiesiai iš namų. Žinoma, kad didžiausias privalumas atrodo maža kaina už vertimus, tačiau tai ne visuomet pasiteisina. Pavyzdžiui, kreipdamiesi į http://www.airv.lt/ vertimų biurą jūs būsite tikri, kad paslaugos teikiamos legaliai ir jums, kaip klientui, bus suteiktos visos garantijos, o štai kreipiantis į nelegaliai vertimo paslaugomis užsiimančius asmenis jūs rizikuojate netekti garantijų.

Kokios gi tos garantijos? Pirmiausia, tai kokybė. Visiems svarbu, kad vertimas būtų atliktas kokybiškai tai reiškia, kad norima tikslaus vertimo. Tai gali garantuoti tik profesionalūs vertėjai. Neretai pasinaudojama skelbimuose rastais kontaktais ir vertimas užsakomas pas neaiškius vertėjus. Jūs nebūsite tikri, kad vertimas atliktas tinkamai. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai vertėjas nesidrovi atlikti vertimo atmestinai. Tuomet galima ir apsijuokti dėl netinkamai išverstų žodžių ar frazių. Argi to norėtumėte?

Kita svarbi garantija yra laikas. Atlikimo terminas, dėl kurio sutarta labai svarbus klientui. Jeigu, vertimo paslaugos užsakomos viename iš Lietuvoje legaliai veikiančio vertimų biuro, tai darbų atlikimo terminas apibrėžiamas iš anksto. Jokių vėlavimų negali būti. Jeigu taip jau nutinka, kad vertimas vėluoja, tai gaunama nuolaida. Užsakant paslaugas iš nelegalių vertėjų tokių garantijų nėra. Jūs galite likti ir visai be vertimo arba jį gauti gerokai vėliau, nei jums jis buvo reikalingas.

Ne mažiau svarbi garantija suteikiama dėl paslaugų apmokėjimo. Kartais prašoma sumokėti visą sumą ar avansą. Tik oficialiai dirbantys vertėjai garantuoja, kad dėl apmokėjimo nekils bėdų arba jos bus greitai išspręstos pasinaudojant teisinėmis priemonėmis. To nebus, jei paslaugos užsakytos nelegaliai. Tokie yra pagrindiniai privalumai ir trūkumai užsakant paslaugas iš skirtingų vertėjų.

1 mintis apie “Vertimų biurai ir jų garantijos klientams”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *