Vyriško stiliaus formavimas

Nors vis dar didžioji dalis stipriosios lyties atstovų galvoja, kad rūpintis savo išvaizda tėra laiko švaistymas, tačiau pastebima, kad vis daugiau vyrų nusprendžia puoselėti savo išvaizdą bei formuoti savo stilių. Juk vyriski marskineliai gali būti paprasti arba puikiai priderinti prie visos aprangos, todėl jie tampa stilingos aprangos dalimi. Tai yra puikus pavyzdys, kaip tinkamai parinkti drabužiai gali tapti puikiu pasirinkimu.

Mens VectorNieko nėra svarbiau kaip drabužių, avalynės ir aksesuarų derinimas. Todėl svarbūs tampa tiek laikrodziai vyrams, tiek ir tinkamai parinkta avalynė ar rūbai. Labai svarbu, kad būtų laikomasi derinimo principo. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti vieną stilių, kuris bus vilkimas ir pagal tai parinkti tinkamus drabužius, avalynę ir aksesuarus bei papuošalus. Žinoma, kai kuriuos stilius galima derinti tarpusavyje, pavyzdžiui, laisvalaikio ir klasikinį, tačiau tai neturi būti griežtas klasikinis stilius. Tačiau, kai kuriais atvejais, kai to reikalauja proga ar darbo aplinkybės ir nustatoma kaip reikia rengtis, tai maišyti kitus stilius nedera. Taip pat svarbi taisyklė – saikingas aksesuarų ir papuošalų skaičius, jei tai yra toks stilius, kuomet reikia atrodyti dalykiškai. Tuo tarpu laisvalaikio ar sporto stilius tokių griežtų taisyklių neturi.

Formuojant stilių labai svarbios tampa spalvos. Yra tam tikri spalvų deriniai, kurie visuomet atrodys stilingai. Pavyzdžiui, rudos spalvos batai, mėlynos spalvos klasikinio kirpimo kelnės ir juodas ar baltas viršutinis rūbas, tarkim, vyriski marskineliai ir švarkas. Prie tokios aprangos yra tinkami ir laikrodziai vyrams, tik jie turėtų būti juodos ar rudos spalvos apyrankių. Kitas puikus spalvų derinys: balti sportiniai batai, mėlyni džinsai ir balti marškinėliai. Tiks bet koks, net ir masyvus spalvotas, laikrodis. Formuojant stilių labai svarbios yra spalvos, tačiau ne visi jas moka derinti, todėl galima rinktis aukščiau minimus taip vadinamus saugius variantus. Galima ieškoti pavyzdžių, kaip atrodo tam tikri vyriškos aprangos stiliai ir spalvų deriniai. Tai taip pat yra puikus būdas kurti savo derinius su šiokia tokia pagalba.

Vyriška apranga, aksesuarai ir papuošalai nėra tik paprasti pirkiniai, kurių dažniausiai vyrams tiesiog nereikia. Vis dažniau suprantama, kad tinkamai parinkti rūbai ir avalynė gali padėti formuoti stilingus įvaizdžius, o teisingai pasirinkti papuošalai ar aksesuarai – kurti skirtingus įvaizdžius. Norėdami atrodyti gražiai, turite domėtis apranga ir viskuo, kas gali jums padėti kurti savo savitą stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *