Viskas, ką reikia žinoti apie Uzbekistaną

Turtingos istorijos ir įspūdingų kraštovaizdžių kupinas Uzbekistanas tapo patraukliausia vieta keliautojams, ieškantiems unikalaus kultūros, architektūros ir svetingumo derinio. Nesvarbu, ar esate drąsus tyrinėtojas, ar smalsus keliautojas, pateikiame išsamų vadovą, kuris padės jums keliauti po šio Centrinės Azijos perlo stebuklus.

UzbekistanasIstoriniai stebuklai: Uzbekistane yra keletas įspūdingiausių senovės pasaulio architektūros stebuklų. Samarkando Registano aikštėje, įtrauktoje į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, stovi trys didingos medresės, papuoštos įmantriomis mozaikomis, sukurtomis XV a. Bukaros Arkos tvirtovė – citadelė su audringa istorija – leidžia pažvelgti į regiono praeitį.

Šilko kelio palikimas: Šilko kelio palikimas: Uzbekistanas yra istorinio Šilko kelio prekybos kelio pagrindinis taškas, todėl čia gausu įvairiausių kultūrų ir įtakų. Samarkando, Bucharos ir Chivos miestai buvo svarbios prekybininkų ir keliautojų stotelės, palikusios palikimą, kuris ir toliau formuoja šalies tapatybę.

Kultūrinė įvairovė: Uzbekistano gyventojai – tai darnus etninių grupių mišinys, prisidedantis prie gyvybingo kultūrinio gyvenimo. Uzbekistano menai ir amatai, muzika ir šokiai yra giliai įsišakniję tradicijose ir suteikia galimybę susipažinti su vietiniu gyvenimo būdu.

Kelionės išlaidos: Kelionės į Uzbekistaną pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Vidutiniškai vidutinės klasės keliautojas gali tikėtis išleisti apie 50-70 EUR per dieną. Apgyvendinimas, maitinimas ir transportas kainuoja nebrangiai, todėl ši šalis yra patraukli keliautojams, besirūpinantiems savo biudžetu.

Skaityti straipsnį “Viskas, ką reikia žinoti apie Uzbekistaną” »