Audi Automobiliai: Ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami „Audi“?

"Audi" prekės ženklas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Jį 1908 m. įkūrė Alfredientsas kaip transporto priemonių gamybos įmonę, kuri išaugo į vieną garsiausių prabangių automobilių gamintojų pasaulyje. Šis prekės ženklas taip pat garsėja aukštos klasės automobiliais, kurie pasižymi kokybe, meistriškumu ir išskirtinumu. Pirkdami "Audi" automobilį, galėsite rinktis iš kelių skirtingų modelių, kurių kainos yra įvairios. Priklausomai nuo jūsų prioritetų ir poreikių, galite ieškoti ekonomiško sedano, prabangaus sportinio sedano, o gal net prabangaus kupė. Tačiau, kad ir kokio Audi automobilio norėtumėte, šiandien turimomis galimybėmis nenusivilsite. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami "Audi". Plačiau: https://lt.brcauto.eu/automobilis/c833052-audi-q5-3.0l-automatine puslapyje.

Kiek kainuoja "Audi"?

AudiKaip ir daugumos markių automobilių, Q5 Audi išpardavimas susiesiekite su specialistais. Audi Q5 2021 ir Audi Q5 2020 skiriasi įvairiais parametrais. "Audi" kaina, kaip ir modelio pasirinktys bei priedai, skiriasi priklausomai nuo regiono. Iš pradžių dauguma "Audi" automobilių buvo surenkami Vokietijoje, tačiau bėgant metams vis daugiau modelių surenkama aplinkinėse šalyse, įskaitant Kiniją ir Pietų Korėją. Taigi, nors vienoje šalyje "Audi" kaina gali būti mažesnė nei kitoje, kainų skirtumas gali būti nepakankamai didelis, kad pateisintų papildomas išlaidas. Pirkdami naudotą automobilį, patikrinkite išorės ir vairuotojo sėdynės būklę, kad įsitikintumėte, jog nurodyta kaina yra teisinga. Taip pat galite patikrinti skelbiamą būtent to automobilio, kurį norite pirkti, kainą, nes kai kurie pardavėjai gali sumažinti kainą po to, kai jį nusipirksite.

Kiek kainuoja "Audi" Australijoje?

Kaip minėta pirmiau, pradinė "Audi" kaina Australijoje paprastai yra didesnė nei kitų rinkoje esančių modelių. Tiesą sakant, kai kurių "Audi" modelių pradinė kaina yra daugiau nei 300 000 Australijos dolerių (arba 194 000 svarų sterlingų, arba 265 000 eurų) brangesnė už vidutinį Australijos automobilį. Brangiausias šios serijos modelis yra S5, kurio kaina prasideda nuo 638 500 Australijos dolerių (arba 452 500 svarų sterlingų, arba 606 000 eurų). Q5 Audi ir kiti modeliai.

Kiek kainuoja "Audi" Indijoje?

Indijoje "Audi" versija kainuoja beveik tiek pat, kiek ir Australijoje, todėl pagal amerikietiškus ar europietiškus standartus nėra pigi. Tačiau automobilio kaina yra gerokai mažesnė nei Australijos modelio, todėl šios markės automobilių asortimentas tampa patrauklesnis. Brangiausias automobilis gamoje yra "Audi A8", kainuojantis apie 845 000 Australijos dolerių (arba 576 000 svarų sterlingų, arba 873 000 eurų). Audi Q5 kaina – sužinokite dabar.

Kiek kainuoja "Audi" Jungtinėje Karalystėje?

Daug pigesnė nei daugumoje kitų rinkų "Audi" versija Jungtinėje Karalystėje neturi tokio pat populiarumo kaip vokiškas atitikmuo. Brangiausias šios serijos modelis yra "Audi A8", kainuojantis apie 80 000 svarų sterlingų (arba 125 000 JAV dolerių, arba 140 000 eurų).

1 mintis apie “Audi Automobiliai: Ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami „Audi“?”

  1. Na, audi markė vis tiek prie tokių prabangesnių jau prisiskaito, tai ypač jei naujesnių metų noris pirkt, tai tikrai reikia pasidomėt, kokios dažnos ligos kamuoja ir šiaip pasidomėt, jog jei kažkas nutiktų, tai žinotum, į kur geriausia kreiptis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *