5 futbolo naujienų istorijos, kurių neturėtumėte praleisti šį sezoną

PenaltyFutbolas yra sporto šaka, kuri žmonėms sukelia daug aistros. Futbolo gerbėjai laukia kiekvieno naujo sezono, kad sužinotų, kuri komanda iškovos pergalę. Šį sezoną laukia daug įdomių naujienų. Nuo naujų žaidėjų įsigijimų iki naujausių trenerių pasikeitimų – yra daugybė istorijų, kurias reikia sekti. Štai penkios futbolo naujienų istorijos, kurių šį sezoną neturėtumėte praleisti. Tarp jų – numatomi gynėjų pasikeitimai, atlyginimų viršutinės ribos poveikis, Supertaurės sugrįžimas ir dar daugiau. Sekite šias istorijas, kad sužinotumėte naujausias naujienas ir atnaujinimus apie savo mėgstamas komandas ir žaidėjus. Sekite svarbiausias lygos istorijas ir žinokite, ko tikėtis artėjančiame sezone. Nesvarbu, ar esate NFL, koledžų futbolo, ar CFL gerbėjas, šios naujienų istorijos jus informuos ir džiugins. Penalty.lt viskas apie mėgiamą sporto šaką.

Laukite pokyčių pilnojo gynėjo pozicijoje

Futbole dažnai nepastebimi gynėjai. Jiems dažnai nesuteikiama šlovė. Tačiau šį sezoną galite tikėtis daug pokyčių gynėjų grandyje. Pavyzdžiui, tikimasi, kad Ashley Youngas paliks "Manchester United" ir persikels į "Everton". Tikimasi, kad Kieranas Trippieras paliks "Tottenham Hotspur" ir prisijungs prie "Manchester City". Ryan Sessegnon turėtų palikti "Fulham" ir prisijungti prie "Manchester City" arba "Liverpool". Antonio Valencia turėtų palikti "Manchester United" ir prisijungti prie Madrido "Real". Danny Rose turėtų palikti "Tottenham Hotspur" ir persikelti į "Paris Saint-Germain" arba "Juventus". Tikimasi, kad Pablo Zabaleta paliks "West Ham" ir prisijungs prie "West Bromwich Albion" arba vieno iš JAE klubų.

Darbo užmokesčio viršutinės ribos poveikis

Šiais metais dėl naujos atlyginimų ribos transferų rinkoje bus daug mažiau pinigų. Dabar klubai galės skirti tik 89 mln. svarų sterlingų grynojo sezono transferų biudžeto. Praėjusiais metais viršutinė riba buvo 80 mln. svarų sterlingų. Dėl naujų taisyklių perėjimai taps gana įdomūs. Klubams gali tekti keistis žaidėjais, sudaryti žaidėjų mainų sandorius arba bandyti derėtis dėl mažesnių perėjimo mokesčių. Tačiau didžiausią poveikį patirs patys žaidėjai. Jie galės uždirbti mažiau pinigų, todėl gali būti labiau linkę keisti klubus. Jei jie sulauks pasiūlymų iš kitų klubų, gali tekti apsvarstyti galimybę persikelti anksčiau, kol dar nėra pasiruošę.

Supertaurės sugrįžimas

Šį sezoną sugrįžta UEFA Supertaurė. Supertaurė – tai kasmetinės futbolo varžybos, kuriose Čempionų lygos nugalėtojai varžosi su UEFA Europos lygos nugalėtojais. Pirmą kartą UEFA Supertaurė buvo iškovota 1972 m., o paskutinis turnyras vyko 2011 m. Tačiau UEFA nusprendė sugrąžinti Supertaurę ateinančiam sezonui. Taip atsitiko todėl, kad UEFA svarsto galimybę nuo 2020/21 m. sezono atsisakyti Europos lygos. Taigi Supertaurė sugrįš kaip naujojo UEFA formato pirmtakas. UEFA Supertaurės rungtynės vyks rugpjūčio 15 d. Azerbaidžane

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *