Auksinės investuotojų taisyklės

Jeigu jūsų kaip investuotojo karjera dar tik prasideda, investuokite su TeleTrade pasiryžę įveikti visus sunkumus. Kliūčių šiame darbe tikrai bus, jums tereikės išlaikyti keletą pagrindinių mąstymo ir veiklos principų, ir investavimas jums taps malonia veikla.

Pirmas kartas visada bus pralaimėjimas

Kai kurie pradedantieji investuotojai stengiasi iš visų jėgų, kad tik pirmasis jų investavimas būtų sėkmingas ir be galo savimi nusivilia, kai pradžioje pasiekti savų svajonių nepavyksta. Tačiau turite galvoti kitaip. Investavimo pradžioje yra normalu ir netgi būtina pradžioje pralošti, neatgauti investuotų pinigų. Taip nebūna, kad žengdami pirmąjį žingsnį iškart eitumėte tiesiai. Pirmiausia visi suklumpa, tad tas pats atsitiktų ir jums. Ir tai reikalinga – kad žinotumėte, kaip ištinka nesėkmė, kaip veikia rinka. Taip jūs mokotės.

Domėtis rinkos valdymu

InvestavimasJeigu investuojate tam tikroje finansų rinkoje, turite puikiai išmanyti tos šalies ekonomiką ir veiksnius, kurie paveikia ten esančių vietinę rinką. Tik gerai išmanydami tai, galėsite tikėtis kažką perprasti ir sėkmingai investuoti. Jeigu to nedarysite, žaisite tarsi užrištomis akimis.

Turėkite savo ribas

Ribų turėjimu galime vadinti rizikos valdymą. Pavyzdžiui, kurdami UAB, jūs privalote turėti įsteigtą pradinį kapitalą, kuriuo rizikuojate įmonės bankroto atveju, tačiau tada jums yra lengviau, nes žinote, kad bankrutavus įmonei, rizika grėstų tik šiam įstatiniam kapitalui. Jūs pats iš savo gyvenimo pinigų neišnešite. Taip pat reikia mąstyti ir investuojant. Nors čia ir nėra griežtų įstatymų, bet tam tikras ribas jūs turite pasistatyti patys. Turite nusistatyti sumas, kokias jūs laikote tuo įstatiniu kapitalu. Iki kokios ribos jūs galite investuoti, kur yra jūsų nesudeganti suma, kokių pinigų neleidžiate sau investuoti ir pasiliekate juos sau, kad ir kaip jų norėtųsi paleisti į rinką. Tai leis jums jaustis saugiems ir nesuklysti taip, kad vėliau tektų visą gyvenimą susigriauti. Tad investuojant reikia būti atsargiems.

Eikite į rinką, kurią išmanote

Kaip žinote, valiutų rinkos yra skirtingos. Vienas jūs išmanote geriau, kitas prasčiau. Net jeigu žinote, kad kažkuri kita rinka yra labai pelninga, tačiau jos visai neišmanote, verčiau likite su žvirbliu rankoje. Visada geriau laikytis būtent tos rinkos, kurią puikiai išmanote. O tai, kas žiba tolumoje auksu galbūt yra tiesiog ne jums. Turite pamažu priartėti prie kitų rinkų, tačiau nemesti ir senųjų. O svarbiausia – visada ieškoti geriausios strategijos investavimui, kad jūsų valiutų rinkoje viskas vyktų sėkmingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *