Korsetų privalumai ir trūkumai

Korsetai yra anokia naujiena – pirmą kartą jie pasirodė dar šešioliktame amžiuje, tarp didikų moterų. Juokinga ir tuo pačiu graudu, tačiau tais laikais stambūs liemenys netgi buvo oficialiai uždrausti teismo sprendimu, todėl visos moterys turėjo susirasti būdų kaip suploninti savo liemenį.

Nuo 16 amžiaus praėjo daug laiko, korsetai sugrįždavo į madą, tai iš jos išeidavo, tačiau jie visada buvo šalia. Atrodo, jog kiekviena moteris turi savo nuomonę apie juos, tačiau iš tiesų viskas yra labai paprasta – mokslas jau yra įrodęs visus korsetų pliusus ir minusus, todėl juos tiesiog reikia pasverti ir nuspręsti, ar jums verta įsigyti korsetą.

Korsetų privalumai

KorsetaiVisų pirma, korsetai gali tapti itin efektyvia priemone siekiant kontroliuoti savo svorį. Svarbu suprasti tai, jog korsetas niekaip nesudegins kalorijų kurias suvartojate – tai padaryti turėsite patys. Tačiau korsetai gali sumažinti jūsų porcijas tiesiogine to žodžio prasme. Jei visą laiką būsite su korsetu, greitai suprasite, jog prisikimšti pilną pilvą maisto tikrai nepavyks. Kitaip tariant, korsetas nesumažins jau turimo viršsvorio, tačiau gali padėti nepriaugti daugiau nepageidaujamų kilogramų.

Kitas privalumas, yra tikriausiai pagrindinė priežastis, dėl ko moterys susidomi korsetais – tai figūra tarsi laikrodis. Pagal visus mados standartus, tokia figūra yra pati patraukliausia. Smagu ir tai, jog su korseto pagalba pastebimus pokyčius išvysite ganėtinai greitai – vos po keletos savaičių. Dar vienas privalumas yra pagerėjusi laikysena. Būdama su korsetu jūs negalėsite būti susikūprinusi ar susirietusi, tai tiesiog neįmanoma fiziškai. Vadinasi, jūsų nugara bus tiesi. Geriausia yra tai, jog tokiu būdu galite išsiugdyti įprotį nesikūprinti, todėl net ir nusiėmus korsetą, jūs vis tiek išlaikysite gerą nugaros formą sėdint ar stovint.

Dar vienas visoms mamoms itin aktualus korseto privalumas – tai gali būti puikiausia priemonė siekiant atgauti standų pilvuką po gimdymo. Tiesa, jis veikiausiai niekada nebebus toks kaip buvo prieš gimdymą be plastikos chirurgo įsikišimo, tačiau korsetas gali padaryti maksimumą siekiant šio rezultato.

Kaip jau matote, korsetas gali būti iš tiesų naudingas ir sveikas dalykas daugelyje gyvenimo situacijų. Tad kokie yra šio aksesuaro minusai? Be abejonės, vienas iš didžiausių minusų – nuolatinis diskomfortas. Prie korseto sukeliamo spaudimo ir veržimo priprasti praktiškai neįmanoma, todėl jį jausite nuolatos. Taip pat jis gali sukelti šiokių tokių kvėpavimo sunkumų, o blogiausiu atveju ir pažeisti kaulų struktūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *