Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį?

Šiuo metu išmanieji laikrodziai užkariavo rinką ir jie nebėra tik madingas aksesuaras, o būtinas prietaisas, kurio išmaniosios galimybės palengvina gyvenimą, ir suteikia dideles galimybes kiekvienam iš mūsų. Gamintojai nuo pat šių laikrodžių išradimo pradžios stipriai patobulėjo ir siūlo pirkėjams įvairiausias funkcijas. Visa tai apsunkino pasirinkimą, nes pirkėjams tapo sunku rinktis iš tokios gausybės pasiūlymų. Į ką atkreipti dėmesį, kad nesuklysti ir išsirinkti gerą išmanųjį laikrodį?

BIP laikrodisFunkcijos – labai svarbios. Visų išmaniųjų laikrodžių pagrindinės funkcijos tokios, kaip skambučio atsiliepimas ar atmetimas ir SMS perskaitymas išliko, tačiau galima rasti daugybę kitų išmanių galimybių. Jei jums svarbu jūsų fizinės būklės palaikymas, tai galite rinktis tokį išmanųjį laikrodį, kuris turi žingsniamatį ar kalorijų sekimą. Kitiems galbūt norėtųsi sekti miego režimą ar tiesiog klausytis muzikos. Pagalvokite, kurių funkcijų jums reikia? O galbūt jums reikia tik paprasto laikrodžio? Tuomet permokėti nereikia.

Kitas svarbus pasirinkimo kriterijus – dizainas. Ne paslaptis, kad išmanieji laikrodžiai dažnai pasirenkami dėl įvaizdžio. Šiuo metu gamintojai lenktyniauja ne tik dėl funkcijų, bet ir dėl dizaino. Renkantis išmanų laikrodį, reikia pagalvoti prie kokio stiliaus derinsite arba kokį stilių norite sukurti.

Atsparumas vandeniui – dar viena svarbi funkcija. Kai kurie iš jų yra atsparūs vandeniui, todėl galėsite su jais eiti maudytis. Atsparumas vandeniui pažymėtas gamintojo. Jei nepažymėta, tai toks laikrodis nebus atsparus vandeniui. Su juo eiti į dušą negalėsite, tačiau nereikia nerimauti dėl kelių lašų vandens.

Pagalvokite, ar jums reikia, kad išmanusis laikrodis būtų susietas su kitais įrenginiais. Kai kuriems pirkėjams būtina, kad išmanus laikrodis būtų sinchronizuojamas su planšetiniu kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu, tačiau ne visiems tas svarbu. Jei jums tai svarbu, tai atkreipkite dėmesį į tai, kad operacinės sistemos šių įrenginių būtų tokios pačios ar galėtų būti susiejamos.

Visi išmanieji laikrodziai turi privalumų ir trūkumų. Kiekvienas pirkėjas turi pats įvertinti, kurios funkcijos jam svarbios, o kurios ne. Svarbu suprasti ir tai, kad didžiąją dalį kainos sudaro papildomos funkcijos ir dizainas. Taip pat ir gamintojas. Nors taupyti ant gero kokybiško išmaniojo laikrodžio nepatariama, tačiau gerai apgalvojus, kurios funkcijos jums tikrai reikalingos, o ne atrodo, kad gal kažkada panaudosite, galite įsigyti pigesnį išmanųjį laikrodį. Atminkite, kad dažniausiai tos funkcijos, apie kurias galvojate, kad gal kažkada panaudosite, taip ir lieka nenaudojamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *