LPG masažai: viso kūno masažas

Kodėl keliaudami turėtumėte išbandyti LPG masažus?

BodylinesLPG masažai yra puikus būdas sumažinti stresą, atsipalaiduoti ir pagerinti nuotaiką, ypač jei planuojate kelionę į judrų ir triukšmingą miestą, pavyzdžiui, Rygą. Kartu su prieinamomis šių neįtikėtinai atpalaiduojančių masažų kainomis neturite jokios dingsties nepasimėgauti vienu iš jų viešnagės Latvijoje metu. Jei į Rygą vykstate kaip turistas, greičiausiai daug laiko praleisite tyrinėdami miestą, mėgaudamiesi šurmuliuojančio didmiesčio vaizdais ir garsais. Dėl to patirsite daug triukšmo, taršos ir bendro kasdienio streso, kuris gali labai pakenkti jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. LPG masažas yra puikus priešnuodis nuo visų šių neigiamų padarinių. LPG masažas yra ne tik puikus būdas atsipalaiduoti ir atsikvėpti po įtemptos dienos, praleistos apžiūrinėjant Rygą, bet ir puikus būdas palengvinti fizinius skausmus, kurie galėjo atsirasti kelionės metu. Plačiau: https://bodylines.lt/musu-paslaugos/lpg-masazas-kunui čia.

LPG masažų istorija

Per šimtmečius žmonės naudojo įvairiausius metodus, kad atsipalaiduotų ir palengvintų įvairius skausmus. Nuo senovinės japonų šiatsu praktikos iki švediškojo masažo meno – nuo seno buvo naudojamos įvairiausios technikos, skirtos atsipalaiduoti po ilgos ir varginančios dienos. Pirmą kartą LPG masažai literatūroje paminėti XV a. Tačiau LPG masažai ėmė populiarėti tik XIX a., kai vis daugiau žmonių iš kaimo ėmė keltis į miestą. Miestuose atsiradus naujoms profesijoms (naujiems pragyvenimo būdams), atsirado naujas gyvenimo būdas. Šis gyvenimo būdas labai skyrėsi tiek nuo ūkininkų, tiek nuo miesto darbininkų, todėl vokiškai ir buvo pavadintas "naujosiomis profesijomis". Pirmoji tokio pobūdžio masažui skirta įstaiga buvo atidaryta 1900 m. Berlyne. Ji vadinosi Gasthaus zum Lidder ir joje buvo naudojama angliarūgštė – natūrali medžiaga, išsiskirianti deginant anglis. https://bodylines.lt puslapyje.

Kaip tai veikia?

Pirmiausia būsite paprašyti nusivilkti drabužius virš kelių ir nusimesti visus papuošalus. Likusius drabužius galite dėvėti, ką tik norite. Tada atsigulsite veidu į apačią ant masažo stalo, o ant jūsų bus padėtas rankšluostis, kad apsaugotumėte drabužius nuo sutepimo. Gulint veidu žemyn, ant nugaros bus uždėtas audinys (dažnai suvilgytas angliarūgšte), kuris palaipsniui garuos ir ištirps į angliarūgštės dujas, kurios suteiks jūsų kūnui gydomųjų savybių. Kiekvienas seansas trunka apie 20 minučių, o kelis seansus galima atlikti vieną po kito. Atkreipkite dėmesį, kad, kol bus naudojamos suskystintos dujos, turite visiškai ramiai sėdėti ant stalo – tai nėra masažas ir terapeutas neminkš jūsų raumenų!

SND masažo nauda

Kaip matote, LPG masažai labai skiriasi nuo kitų masažo metodų, ir šis skirtumas atsispindi jų naudoje. Skirtingai nuo kitų masažo rūšių, LPG masažai nesumažins jūsų natūralaus energijos lygio – priešingai, dėl į jūsų kūną patenkančių angliarūgštės rūgščių jie suteiks jums energijos pliūpsnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *