Kaip pagerinti sveikatą sportuojant?

Prieš pratybas išsitieskite

MovementlabKiekvieną kartą, kai mankštinatės, padidėja širdies ritmas ir kraujo tekėjimas į raumenis. Jei prieš tai neišsitempsite, raumenys gali sustingti ir skaudėti. Tempimas prieš mankštą padės pagerinti laikyseną ir padaryti jus lankstesnius. Tai taip pat sumažins traumų riziką. Geriausia pasitempti apšilus raumenims ir prieš pradedant treniruotę. Rinkitės tokius tempimo pratimus, kuriuos lengva atlikti, ir daugiausia dėmesio skirkite toms sritims, kuriose laikote didžiausią įtampą, pavyzdžiui, kaklui, pečiams, nugarai ir kojoms. Tempimas neturėtų būti skausmingas. Turėtumėte jausti švelnų raumens tempimą, kuris reiškia, kad jis yra tempiamas, o ne deginimą ar aštrų skausmą. Kiekvieną tempimą turėtumėte palaikyti apie 30 sekundžių ir pakartoti 2 ar 3 kartus. Asmeninis treneris Vilnius ir sporto programa pradedančiajam.

Eikite pasivaikščioti

Vaikščiojimas yra vienas geriausių būdų pagerinti sveikatą mankštinantis. Jis ne tik padeda laikytis rekomenduojamų kasdienio fizinio aktyvumo rekomendacijų, bet ir gali pagerinti nuotaiką bei sumažinti stresą. Tai lengva, galima daryti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, tam nereikia daug išankstinio planavimo ar specialios įrangos, jei apskritai reikia. Galite sparčiai pasivaikščioti per pietų pertrauką arba išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui į parką ar paplūdimį. Jei pradedate vaikščioti, pradėkite lėtai ir ilgainiui didinkite ištvermę bei greitį. Jei vaikščiosite lauke, taip pat gausite taip reikalingo vitamino D.

Šuoliai

Šuoliai yra vienas geriausių būdų išjudinti kraują ir deguonį. Tai galite daryti patalpoje arba lauke. Galite atlikti kelis paprastus šuoliukus, kol kalbate telefonu laukdami skambučio arba žiūrėdami mėgstamą laidą. Taip pat galite atlikti kelis sudėtingesnius šuoliukus išeidami pasivaikščioti arba per pietų pertrauką. Šokinėjimas gali pagerinti kraujotaką ir padėti jums jaustis ne tokiems vangiems ir energingesniems. Tai taip pat gali padėti geriau susidoroti su stresu ir geriau sutelkti dėmesį. Šokinėjimas gali būti ir aerobinis, ir anaerobinis, t. y. jis padės jums padidinti ištvermę ir kartu sustiprinti raumenis. Movementlab – viskas sportuojantiems.

Bėgimas vietoje

Bėgimas vietoje yra paprastas būdas padidinti širdies ritmą ir išjudinti kraują. Tai puikus būdas apšilti prieš einant pasivaikščioti arba prieš treniruotę sporto salėje. Galite tai daryti žiūrėdami televizorių arba kalbėdami telefonu. Taip pat galite tai daryti lauke, jei oras gražus. Bėgimas vietoje gali padėti jums tapti energingesniems ir mažiau įsitempusiems. Jis taip pat pagerins jūsų laikyseną ir padarys jus lankstesnius. Bėgimas vietoje taip pat gali padėti numesti svorio, o tai pagerins bendrą sveikatą ir padės turėti daugiau energijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *