Skirgingos plytelių rūšys

Norite gražių plytelių namų ar darbo aplinkai? Eurokeramika gali pasiūlyti tiek daug ir tokių skirtingų plytelių, kad akimirkai net pasimesite. Tačiau vėliau suprasite – reikia tik suvokti savo poreikius, ir tuomet bus galima išsirinkti net iš gausybės įvairių plytelių.

Klinkerio plytelės

KeramikaPatekę į Eurokeramika puslapį, pamatysite, kad plytelės visgi gali būti skirstomos į keletą rūšių. Pavyzdžiui, yra tam tikros vadinamosios kllinkerio plytelės, kurios tinka ne tik vidui, bet ir yra ypatingai atsparios lauko erdvėms. Tai ne šaligatvio plytelės, tačiau jos gerai tinka norint turėti kiemą su gražiomis plytelėmis. Taip pat jomis galėsite padengti terasą, tam tikras dalis aplink namą. Klinkeris labai atsparus aplinkos poveikiui, drėgmei, tad tikrai nekils problemų, jeigu norėsite plytelėmis iškloti kažką lauke. Ir, kaip jau minėjome, galima rinktis ir plyteles namams iš klinkerio, bet dažniausiai namams pasirenkamos kitos plytelės, kurios tinka vidui ir turi dar daugiau patrauklių estetinių savybių. Klinkerio plytelės taip pat labai tinka balkonams išdėti, įvairioms apdailoms, netgi baseinui, kurį įrengsite lauke arba vidaus erdvėje. Jos gali būti rudos, rusvos, pilkos, baltos ir kitų spalvų.

Mozaika

Puošnaus interjero mėgėjams labai patiks plytelių mozaikos, iš kurių bus nesunku sukurti gražiausius namus ir gražiausią į namų dizainą. Mozaikoms skirtos plytelės gali būti labai nedidelės, įvairių spalvų, tuomet su jomis geriausia dirbti būtų profesionalams. Populiarūs plytelių deriniai pirtims, baseinui, spa centrams ir poilsio zonoms. Tačiau taip pat mažos plytelės mozaikoms gali tikti ir virtuvei ar bet kuriai namų erdvei. Svarbiausia mokėti jas pritaikyti. Tai graži, švelni tekstūra, pagyvinanti bet kurią erdvę. Spalvota mozaika gali sudaryti pereinančių spalvų vaizdą. Stambesnės plytelės mozaikoms tiks ir grindims, ir sienoms.

Fasadams

Kiek kitokios, specifinės plytelės skirtos fasadams. Galima pamatyti didelius pramoninius pastatus su tokiomis plytelėmis, taip pat restoranus, viešbučius, pastatus, kur grožis labai svarbus. Jos gali būti neutralios pilkos spalvos, ar ryškių raudonų, morkų spalvos, juodos, taip pat ir baltos minimalistinio stiliaus fasado plytelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *