10 geriausių visų laikų futbolininkų – kas yra geriausi iš geriausių?

FutbolasFutbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, išugdžiusi geriausius visų laikų sportininkus. Šie futbolininkai iškilo į savo profesijos viršūnę, nustatydami naujus standartus ir įkvėpdami ištisas sirgalių kartas. Nuo klasikinių žaidimo ikonų iki šiuolaikinių žvaigždžių – 10 geriausių visų laikų futbolininkų liudija pasaulio futbolo elito meistriškumą ir atletiškumą. Šie žaidėjai savo sėkme, meistriškumu ir įtaka žaidimui įgijo legendinio žaidėjo statusą. Nesvarbu, ar tai būtų įmuštų įvarčių rekordas, įsimintinas momentas, ar trofėjų laimėjęs sezonas, šie dešimt žaidėjų tikrai užsitarnavo vietą tarp geriausių iš geriausių.

Futbolas – tai aistros ir įgūdžių kupinas žaidimas. Vieniems jis yra sportas, kitiems – religija. Futbolininkai yra vieni garsiausių sportininkų pasaulyje. Juos dievina milijonai sirgalių, jie turi geriausias treniruotes ir geriausias sąlygas. Jie garbinami dėl savo įgūdžių, atletiškumo ir lyderystės aikštėje. golas2017.lt naujienos apie futbolą.

Diego Maradona

Nors daugelis futbolo gerbėjų gali nustebti, kad D. Maradona nepateko į geriausiųjų trejetuką, jis vis tiek yra vienas geriausių visų laikų futbolininkų. Jis 10 kartų laimėjo FIFA geriausio pasaulio metų futbolininko apdovanojimą ir buvo pripažintas meistriškiausiu žaidėju nuo Pele laikų. Maradona atvedė savo komandą į pergalę 1986 m. FIFA pasaulio futbolo čempionate, nutraukdamas 16 metų trukusią sausrą savo šalyje. Jo įvartis į Anglijos vartus ketvirtfinalyje iki šiol laikomas geriausiu visų laikų įvarčiu. Nors jo karjerą aptemdė kontroversijos, Maradona paliko palikimą, kuris niekada nebus pamirštas. Jis buvo karys aikštėje ir vienas geriausių visų laikų futbolininkų.

Cristiano Ronaldo

Nepaisant neseniai prieštaringai vertinamo pasitraukimo iš Madrido "Real", C. Ronaldo palikimas yra saugus. Jis keturis kartus buvo pripažintas geriausiu pasaulio žaidėju ir per savo karjerą įmušė 600 įvarčių. Tai leidžia jam patekti į geriausių visų laikų įvarčių autorių dešimtuką. Jis taip pat yra dabartinis daugiausiai įvarčių per vieną UEFA Čempionų lygos sezoną įmušęs rekordininkas. C. Ronaldo yra vienas labiausiai apdovanotų visų laikų futbolininkų.

Lionelis Messi

Dažnai diskutuojama, kas yra geriausias visų laikų futbolininkas, o L. Messi ir L. Ronaldo visada atsiduria šių diskusijų centre. L. Messi yra dar viena futbolo ikona, dominavusi savo sporto šakoje pastarąjį dešimtmetį. Jis yra pelnęs penkis FIFA "Auksinio kamuolio" apdovanojimus – daugiau nei bet kuris kitas žaidėjas istorijoje. Per savo karjerą jis įmušė daugiau kaip 600 įvarčių ir padėjo Barselonai laimėti 28 titulus. Jis atvedė savo komandą į Čempionų lygos pergales kiekvieną iš pastarųjų 8 sezonų. Nors C. Ronaldo turi daugiau titulų ir apdovanojimų, L. Messi ilgiau buvo geriausias pasaulio žaidėjas. Dėl to jis gali patekti į geriausių visų laikų futbolininkų trejetuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *