Formuojame namų interjerą: kur komponuoti sofas ir kampus?

Susikurti skoningą namų interjerą be dizainerių yra kur kas paprasčiau nei kada nors teko pagalvoti. Svarbiausia yra įvertinti savo poreikius, naudinga internete peržiūrėti pavyzdžius ir galiausiai nuspręsti, koks U formos kampas bei kiti baldai labiausiai tinka. Juk svarbu vertinti ne tik stilių, tačiau taip pat ir funkcionalumą bei kitas naudas, savybes, kurios leis džiaugtis skoningai išpuoselėtais namais.

U formos kampas· U formos kampas dažniausiai reikalauja nemažai vietos, tad geriausia jam skirti erdvę, kuri yra kambario viduryje. Tokiu atveju jis gaus tiek vietos, kiek jam reikia ir tuo pačiu pasiekti net ir pačias atokiausias atsisėdimui skirtas vietas bus labai paprasta.

· Nepamirškite, kad visi baldai turi būti derinami tarpusavyje. Pirmiausia namams perkami tokie, kurie yra masyvūs. Štai kampas, sofa bei spintos – patys pirmi. Tik greta jų galiausiai reikia komponuoti kavos staliukus bei kitas smulkmenas.

· Nepamirškite, kad stilius neatsiejamas nuo medžiagos iš kurios baldas kuriamas. Kadangi šiuo metu rinkoje rasite labai daug galimybių – siūlome daugiau dėmesio skirti kokybei. Verta sumokėti daugiau, jeigu tik tokiu atveju bus gaunama geresnės kokybės produkcija.

· Siūlome rinktis tokius kampus, kurie turi ir daiktų laikymo erdvę. Esame tikri, kad tokius atveju kambarius bus kur kas paprasčiau komponuoti, galiausiai, pavyks ir kur kas paprasčiau palaikyti tvarką, o daugeliui žmonių tai labai svarbu. Ypač tiems, kurie gyvena mažos kvadratūros būstuose.

· Renkantis baldus siūlome daugiau dėmesio skirti gamintojui. Internete galima rasti žmonių patarimus bei patirtis dėl konkretaus prekinio ženklo darbų kokybės. Žinoma, kai kurie kainuoja daug ne dėl kokybės, tačiau vardo, tad šiuo atveju reikia atsakingai įvertinti – už ką yra mokama. Kitų nuomonės dažniausiai konkretina pasirinkimą bei paieškas.

Nereikia nei daug laiko, nei vargo komponuojant namus. Svarbiausia yra Jūsų poreikiai. Dažnai žmonės intuityviai sutvarko namus ir baldus juose pagal poreikius, tačiau gautas rezultatas tikrai labai skoningas ir ne tik atitinka poreikius, tačiau ir juos pranoksta. Išbandyti kurti namus pačiam – siūlome ir Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *